Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  21 kwie 2009, 21:07
 -------
#16352
kolego ja j± kupi³em juz nie pamiêtam chyba na Allegro ale powiem ci szczerze ¿e sie zawiedziesz bo moim zdaniem ta ksi±¿ka jest strasznie denna jak sie cokolwiek znasz na mechanice to wogule ci sie nie przyda a jak sie nic nie znasz to ona nic ci nie pomo¿e bo jest strasznie pobie¿nie wszystko opisane
Awatar użytkownika
By PotaS -  21 kwie 2009, 22:01
 warmińsko-mazurskie
#16357
kamil8000
Primo Lali to przedstawicielka p³ci piêknej ;)
Secundo te¿ mam t± ksi±¿kê i potwierdzam twoj± opiniê
Tercjo ale w sumie leszy rydz ni¿ nic ;)
Awatar użytkownika
By malydaras -  22 kwie 2009, 7:49
 mazowieckie
#16359
Lali, mam co¶ podobnego po rosyjsku w pdf-ie, jak chcesz mogê Ci przes³aæ. Zajmuje 57MB.
Awatar użytkownika
By Lali -  22 kwie 2009, 8:42
 -------
#16360
malydaras pisze:Lali, mam co¶ podobnego po rosyjsku w pdf-ie, jak chcesz mogê Ci przes³aæ. Zajmuje 57MB.


no wlasnie o to chodzi ze rosyjska w sieci jest ...niemiecka tez ... zalazeloby mi na polskiej :(....

koledzy pisz± ze ksiazka raczej sie nie przyda ... sama naprawiac nie bede ... ale jakas duperelke zawsze mozna zrobic .... jakbyl ktos mial w pl .... bylabym wdzieczna ....

z gory dziekuje i pozdrawiam .....
Awatar użytkownika
By Tyson -  22 kwie 2009, 22:39
 mazowieckie
#16398
tak na marginesie... czyzby Lali byla pierwsza kobieta na naszym szanownym forum? :)
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  23 kwie 2009, 0:19
 pomorskie
#16404
mimo niewielu wypowiedzi jestem pelen podziwu dla tego ze wogle sie interesuje kobita, zeby tak wszystkie mialy...
Awatar użytkownika
By Lali -  23 kwie 2009, 9:22
 -------
#16409
hehhehe nie wiedzialam ze jestem tu jedyna .... to forum znalalzlam nie dawno ... wiec moze dlatego wypowiedzi malo .... ;))))
a posumowujac ... lubie wiedziec wiecej niz tylko gdzie wlac paliwo i jakie ... pozatym sporo zeczy w mojej niuni staralam sie robic sama moze to proste zeczy ale zawsze cos;))))
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  26 kwie 2009, 21:24
 -------
#16496
na pocz±tek sorki dla Lali za pomy³kê, :D jeste¶ rodzynkiem wiec z t± ta pomy³ka :D
ale niestety nie jeste¶ jedyna jest jeszcze Agravka i Kasienka jedne z pierwszych na tym forum ..... no ale kole¿anki dawno ucich³y i nie odwiedzaj± naszego forum wiec prawdo podobnie jeste¶ jedyn± aktywn± cz³onkini± :lol: pozdro
Awatar użytkownika
By fredric -  26 kwie 2009, 22:21
 mazowieckie
#16500
je¿eli chodzi o ksiazke to powiem wam ze fakt jest s³aba ale jak wymienia³em kierunkowskaz w lusterku to sie przyda³a,no i jak g³osniki wymienia³em to tez troche pomog³a. dla drobnych spraw moze byc :)
By Hulaj -  27 kwie 2009, 10:52
 mazowieckie
#16504
fredric pisze:je¿eli chodzi o ksiazke to powiem wam ze fakt jest s³aba ale jak wymienia³em kierunkowskaz w lusterku to sie przyda³a,no i jak g³osniki wymienia³em to tez troche pomog³a. dla drobnych spraw moze byc :)
Dok³adnie, zale¿y czego siê oczekuje. Mo¿na sobie zobaczyæ jak le¿± zatrzaski na jakim¶ elemencie i mo¿na unikn±æ po³amania. S± schematy elektryczne, bezpieczniki itp. Do prowadzenia serwisu VW na pewno za ma³o ale do drobnych pierdu³ek nawet siê nadaje.