Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
#262948
Byłem w ASO i za zestaw rozrządu chcą 550 zł a za robociznę 350 i dają gwarancję do 70000 km. I jeszcze powiedzieli że trzeba wymienić olej, a do wymiany zostało mi 6000 km. Czy to opłacalna oferta i o co chodzi z tą wymianą oleju czy wam też wymieniali olej przy wymianie rozrządu?
By michael -  17 mar 2018, 13:07
 mazowieckie
#262950
MateuszGolf pisze:Byłem w ASO i za zestaw rozrządu chcą 550 zł a za robociznę 350 i dają gwarancję do 70000 km. I jeszcze powiedzieli że trzeba wymienić olej, a do wymiany zostało mi 6000 km. Czy to opłacalna oferta i o co chodzi z tą wymianą oleju czy wam też wymieniali olej przy wymianie rozrządu?
Jakie to aso i gdzie? Bo 900 za rozrząd z wymianą to niezla cena w aso.
Awatar użytkownika
By jihaad -  05 maja 2018, 9:16
 dolnośląskie
#264568
Gdzie dziś najlepiej zakupić wysyłkowo ORI rozrząd do BXE? Jakieś ASO Skody z dobrymi cenami i sprzedażą na Allegro, rozrząd.pl?
Widzę ceny w granicach 650 zł / komplet z pompą wody.
By Czaros -  16 sie 2018, 14:00
 wielkopolskie
#267440
Witam Panowie,
na wstępie powiem, że jestem nowy i chciałbym zasięgnąć rady u bardziej doświadczonych. Zakupiłem autko, które jednak dawno nie miało wymienianego rozrządu ( od trzech lat w Polsce, wcześniej ciężko powiedzieć kiedy był robiony). Nic się złego nie dzieje, jednak jak powszechnie wiadomo trzeba to zrobić.
Tutaj pojawia się moje pytanie czy warto kupić samemu zestaw paska rozrządu z pompą wody, czy jechać do mechanika żeby kompleksowo wykonani robotę razem z częściami? Skłaniam się ku pierwszej opcji tylko nie wiem którego producenta warto tutaj wybrać? Jest jakieś ogólne przekonanie na jakim zestawie golf radzi sobie bez żadnych problemów? W moim przypadku kod silnika to BKC i znalazłem w dość dobrej cenie komponenty do niego. Wówczas kwestia jedynie robocizny u mechanika, dzięki czemu zaoszczędziłbym trochę kasy. Pytanie ile i czy warto? Dla przykładu wyczytałem, że to powinno być okej: https://www.iparts.pl/czesc/zestaw-pask ... tml#100405

Według opisu pasuje do mojego samochodu (link dla przykładu, bo w necie nawet jeszcze tańsze oferty, chodzi mi o zgodność)
Prosiłbym o sugestie. Będę bardzo wdzięczny.
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48