Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By rosk -  16 cze 2011, 20:50
 -------
#46139
Rok temu nabijałem oraz odgrzybiałem klimatyzacje koszt 150 zeta.Teraz przy upałach znowu było czuć nieprzyjemny zapach.Kupiłem w tesco coś podobnego http://moto.allegro.pl/bezinwazyjne-odg ... 22790.html" onclick="window.open(this.href);return false; tylko PLAKA + oczywiście filtr kabinowy(węglowy)i jak na razie po tygodniu od całej operacji czuć miły pomarańczowy zapach :D
Awatar użytkownika
By leszek158 -  03 sie 2016, 8:04
 lubelskie
#235943
Nie wiem, co Wy macie z tymi klimami - ale u mnie od początku, co wiosnę wymieniam filtr kabinowy i ozonuję wnętrze, (fakt porządne urządzenie o dużej wydajności - 30 minut) nigdy nie było smrodu czy też stęchlizny. Oprócz tego, co trzy lata serwisuję klimę, zawsze czysty zapach i przyjemność z włączania klimy.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  03 sie 2016, 8:17
 pomorskie
#235947
leszek158 pisze:Nie wiem, co Wy macie z tymi klimami -
ja też nie wiem co Wy robicie z tymi klimami :roll: ale ja mam auto od kilku miesięcy i najwyraźniej choć serwisowany był regularnie w ASO zapach stęchlizny był ale uporalem się z tym myjką tunap, ozonowanie to szmelc
Awatar użytkownika
By leszek158 -  03 sie 2016, 8:48
 lubelskie
#235949
Mettenoos pisze:
leszek158 pisze:Nie wiem, co Wy macie z tymi klimami -
ja też nie wiem co Wy robicie z tymi klimami :roll:
Jedyne wytłumaczenie na chwilę obecną, jakie mnie się nasuwa na myśl, to fakt-iż samochód jest od początku garażowany, ma czas i możliwość wysuszyć się, a szczególnie w miesiące jesienne, zimowe lub wiosenne, gdzie na dworze plucha a w garażach suchoty.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  03 sie 2016, 8:51
 pomorskie
#235950
leszek158 pisze:
Jedyne wytłumaczenie na chwilę obecną, jakie mnie się nasuwa na myśl, to fakt-iż samochód jest od początku garażowany, ma czas i możliwość wysuszyć się, a szczególnie w miesiące jesienne, zimowe lub wiosenne, gdzie na dworze plucha a w garażach suchoty.
jest to dość sensowna teoria