Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
Awatar użytkownika
By malydaras -  19 gru 2009, 22:52
 mazowieckie
#19607
mimi pisze:ciekawe dlaczego akurat Plus a nie poprostu golf :lol:
To akurat jest proste. Golf plus występował bez mocnych silników, a jak wiadomo w mocnych wersjach szybciej zużywają się hamulce, robią luzy w zawieszeniu itp. A na przeglądach TUV właśnie takie rzeczy sprawdzają :wink:.
By speedbass -  20 gru 2009, 16:37
 pomorskie
#19629
zastanawiam się czy takie raporty są miarodajne
np. niektóre serwisy wymieniały części nawet o tym czasem nie wiedział właściciel, że coś poszło lub ledwo dyszało, tak żeby renoma nie upadła; a żarówka czy inna pierdołka zawsze się zdarzy; przebiegi niektórych aut czy przeznaczenie też jest inne, czy dbałość włascicieli o dany model itd; takie raporty opierają się nieraz na dziwnych założeniach
By mimi -  20 gru 2009, 17:46
#19631
Argument małych silników w Plusach mało mnie przekonuje. Sa przecież i 2.0TDI także nie aż takie małe. Mój koles zas zauważył, kto za naszą zachodnia granicą jeździ Plusami. Jak mówi głównie ludzie starsi z tego co zaobserwował a to by duzo tłumaczyło :wink:
Kurde chyba Plus mnie postarza :lol:
By speedbass -  20 gru 2009, 18:36
 pomorskie
#19632
mimi pisze:Argument małych silników w Plusach mało mnie przekonuje. Sa przecież i 2.0TDI także nie aż takie małe. Mój koles zas zauważył, kto za naszą zachodnia granicą jeździ Plusami. Jak mówi głównie ludzie starsi z tego co zaobserwował a to by duzo tłumaczyło :wink:
Kurde chyba Plus mnie postarza :lol:
może nie starzy a stateczni?
wyżej wygodniej a jednoczesnie nie jak autobus dla dzieci w turanie
jechałem takim wygodny jak vanik ale zgrabniejszy niż turan
chyba lepiej dla kupującego że mało jeżdżony :wink: