Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By marcin3f -  26 sty 2011, 20:54
 -------
#36731
Wczoraj próbowałem otworzyć maskę celem dolania płynu do spryskiwaczy. Niestety coś się urwało jak pociągnąłem za klamkę w kabinie,a maska nie otworzyła się. Proszę o info jak ją otworzyć "domowymi metodami".Pozdrawiam
By bastianek1 -  27 sty 2011, 14:37
 -------
#36806
Tez uwazam zeby napisac tutaj, bo kazdemu moze sie to przytrafic. A odnosnie kradziezy to chlopaki co tym sie trudnia to napewno znaja takie tematy.
Jezeli nie napiszecie to tez poprosze na PW
By krisv -  27 sty 2011, 21:04
 mazowieckie
#36845
To ja tez na pw poprosze.

Chociaż mysle ze ktos kto sie zajmuje kradzieżą dokladnie wie co i jak obejść zeby aby otworzyc maske.
Awatar użytkownika
By Tyson -  27 sty 2011, 21:27
 mazowieckie
#36852
nie wiem jak Wy, ale od kwietnia jak napisałem tamtego posta nic nie dostałem na skrzynkę odnośnie otwarcia maski, więc darujcie sobie te prośby, bo to tak jakbyście pisali list do św. Mikołaja :D
Awatar użytkownika
By PotaS -  28 sty 2011, 15:45
 warmińsko-mazurskie
#36893
Taką kiedyś od kolegi Andyk-a odpowiedź otrzymałem:
Kod: Zaznacz cały
[b]Witam! Potrzebne są dwie rzeczy - lusterko i haczyk (ja zrobiłem z stalowego drutu). Maskę można otworzyć przez kratkę w przednim zderzaku - należy ją wyciągnąć i przy pomocy lusterka wypatrzeć haczyk znajdujący się przy zamku maski - haczykiem z drutu stalowego zaczepić o haczyk pr[/b]
By marcin3f -  29 sty 2011, 18:01
 -------
#36982
Panowie i Panie udało mi się otworzyć maskę pomimo urwanej dźwigni. Zdemontowałem plastik wewnątrz pojazdu i w ten sposób dostałem się do linki zamka, następnie pociągnąłem ją kombinerkami i po kilku próbach udało się. Muszę wymienić "koszyczek" dźwigni zamka, w którym mieści się "kulka" zakończenia linki.
Pozdrawiam
By Andyk -  09 cze 2011, 12:00
 -------
#45702
Witam! Do kolegi "Tysonq" -
Moja metoda jest dokładnie taka jak napisał kolega "PotaS" - każdy kto napisał na prw. ja otrzymał - ale widzę że już jest jawna..... Jeżeli jakoś Cię przeoczyłem to sorry - wysłałem ok 20 odp.

Pozdrawiam!