Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
Awatar użytkownika
By Wolf -  04 sie 2018, 22:05
 pomorskie
#267208
Hej proszę o pomoc 1.6 FSI 115koni 2004r przebieg 209tys
Mam vcds lite i nie wszystko mi odczytuje. Kody są następujące, obok to co udało mi sie usytalić . Poniżej objawy :


1.19711 - Lambda zbyt wysoki odczyt
2.16785/P0401/001025 - Exhaust Gas Recirculation (EGR) System: Insufficient Flow Detected
3.INOX zwarcie/element uszkodzony
4.Radiator fan jammed
5. 18675 P2243 O2 Sensor Reference Voltage Bank 1 Sensor 1, Circuit / Open
6.17501/P1093/004243 - Bank 1; Fuel Measuring System 2: Malfunction

Pierwsze 4 mam od kiedy kupiłem golfa, Jak do tej pory doszedłem do tego ze inox jest ok ale auto było wkładane paleciakiem na tira i chyba uszkodzili wiązkę bo sonda wyglada na nową, Mniejszy wentylator nie działa ale jak go przekręcic działa płynnie musze go wkoncu wyjać... EGR mam sprawny zebatka cała kwestia przeczyszczenia bo tego nie robiłem... Niekiedy na rozruchu jest terkot łańcucha olej wymieniłem na nowy błędów położenia nie ma.. Filtr paliwa tez wymieniony... Leje tylko 98...Jezdziłem tak 2-3 miesiące i nagle wyskoczył ten błąd 17501. I mam objawy od niedawna ze szarpie na 1 i 2 biegu pomaga tylko przygazownie generalnie na 2 nie ruszy tak jakby się dławił... Cos takiego jakby na za wysokim biegu probwać jechac wolno... No i wiecej pali sporo ale to chyba za sprawą tego że go mocniej cisnie zeby sie nie dławił. Było tez tak że cos stukało po puszczeniu sprzęgła i okazało sie że przewody paliwowe pod osłoną podprogową były luzno bo pękła sprzączka , mechanicy mi to połapali podobo jakos i jakioes 2 tygodnie potem sie zaczeły jajca z szarpaniem ale to moze byc zbieg okolicznosci bo do tych mechaniorow mam 100% zaufania

Proszę o info czy dobrze odczytałem kody i czy ktos miał podobne objawy do 17501?