Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
#264308
Dziękuję za podpowiedź :) tak jak mówiłeś miałem spalony bezpiecznik,musze zerknąć pod tą pokrywa aku,trudny jest tam dostęp?

Dodano po 5 godzinach 3 minutach 34 sekundach:
Zrobiłem tak jak pisałeś, zdjąłem aku i ta podstawę lecz żadnych nieprawidłowości nie zauważyłem :/ kable dobrze pozowanie -,- przy czujniku ciśnienia tez wszystko wygląda dobrze,jeśli chodzi o spalony bezpiecznik to chyba z mojej winy,myślałem ze jak zrobię "zworke" w kostek z czujnika na tych pinach to coś to zdziała lecz się przeliczylem i spalił em bezpiecznik..juz nie mam pomysłów,bez VCDSa chyba się nie obejdzie choc sprawdziłem juz wszystko także myślę że to czujnik ciśnienia
#264340
@Dexter23pl orientujesz się czy podanie 20g za dużo czynnika może nieść jakieś negatywne skutki? Pytam ponieważ ostatnio klima mi słabo chłodziła więc postanowiłem pojechać do klimatologa :P okazało się że było 460 g a na nalepce pod maską jest 620g +/- 10g, gość napełnił 650g bo miał w opcjach albo 600 albo 650 :sleepy: kazałem mu wlać 650g, wszystko działa, chłodzi jak wściekła, ciśnienie nie wzrasta poza normę
#264359
Witam mam następujący problem nie działa climatronic bezpieczniki sprawdzone klima uzupełniona na climatronicu wyskakuje błąd 333 09h czyli czujnik ciśnienia klimatyzacji niestety czujnik wymieniony na sprawny i nadal nie działa. W kostce dochodzącej do czujnika po sprawdzeniu miernikiem dochodzi napięcie 11.6V jednak zauważyłem, że sprawdzając mase w tej kostce czyli brązowy przewód łącząc do minusowej klemy akumulatora nie ma przejścia i już sam niewiem skąd napięcie w kostce skoro masa niedochodzi...
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 72