Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
Awatar użytkownika
By jarek60 -  23 cze 2019, 19:38
 zachodniopomorskie
#275281
Mam uszkodzony przewód do spryskiwaczy ten co wychodzi ze słupka bagażnika i idzie w stronę siedzeń. Wygląda jakby był łączony okręca się wokół osi jak na złączce i poniżej tej "złączki" jest uszkodzony. Gdzie ten przewód zakupić? Pomocne by było podanie nr odcinka przewodu symbol schemat poglądowy z numerami . Przydał by się schemat tych przewodów płynu spryskiwacza. Czy faktycznie to jest tam obrotowa złączka którą można rozłączyć -żebym nie urwał nie potrzebnie. Przewód widoczny po odsłonięciu tapicerki koło tylnej lampy prawej taka rurka harmonijka. Wygląda jak jakaś złączka kontowa i to tam uszkodzona poniżej przewód przerwany. Proszę o pomoc jestem tu nowy na tym forum
Awatar użytkownika
By jarek60 -  23 cze 2019, 20:19
 zachodniopomorskie
#275285
Czy to rozbieralna złączka? Schemat raczej nowy przewód bo tam nie ma miejsca na naprawy.

Dodano po 1 dniu 21 godzinach 1 minucie 57 sekundach:
Złączki się rozpinają zarobiłem przewód od nowa na króciec i po robocie trzeba było rozebrać trochę tapicerki bagażnika dziękuje za ten schemacik on jest super pomógł bardzo. The end.