Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By cpiotrek04 -  20 lis 2020, 19:43
 mazowieckie
#284198
Witam. Od jakiegoś czasu pojawił się dziwny odgłos podczas jazdy. Odgłos ten pochodzi z okolic zabudowy pod zegarami i przypomina jakby coś szmerało (np mysza). Na postoju cisza.
Gdzie szukać przyczyny? Może ktoś miał podobny przypadek
By kuba94 -  20 lis 2020, 20:20
 pomorskie
#284199
Może masz mysz, zostaw kota na noc, jak nie ucieknie kot z auta to przy okazji sprawdzisz czy auto szczelne. A tak na poważnie sprawdź podszycie pod tym plastikiem jak i czy dobrze ten plastik jest osadzony na podszybiu. Kiedyś tak miałem ,plastik podczas jazdy drgał i przenosiło do środka miałem wrażenie że to zegary i rozebrałam deskę i nic nie znalazłem. Jeszcze co może być to zegar nie dokończą dopchnięty do deski .
By cpiotrek04 -  20 lis 2020, 20:27
 mazowieckie
#284200
Hehe dobre, spróbuje z kotem :D
Przejechałem się jeszcze raz na spokojnie i tak jakby ten dźwięk nasilał się wraz z prędkością więc obawiam się że to coś z napędem może być
By kuba94 -  20 lis 2020, 23:40
 pomorskie
#284202
Z tym właśnie tak było czym szybciej przyśpieszałem to mocniej hałasowały , czysta fizyka opór powietrza to wprawiał w ruch . Ale może to być też jak piszesz z napędem