Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By stiepanek -  10 mar 2018, 16:26
 śląskie
#262775
Witam.
Mam pytanie odnośnie pinów jakie są zastosowane w kostce (wtyczce), która wychodzi z drzwi.
Macie jakieś namiary na numery katalogowe tych pinów? :tooth: Z tego co wiem to są dwa rodzaje tych pinów.
Z góry wielkie dzięki. Ponieważ przewody w harmonijce w moim Goferku już powoli się kończą. Już raz lutowałem kable z szyby i centralnego zamka za to teraz przestały grać głośniki w drzwiach. :-/ :-/
Awatar użytkownika
By MambosMia -  30 mar 2018, 11:46
 śląskie
#263429
Witam wszystkich.
Mam problem dotyczący wybieraka skrzyni biegów automatycznej. Mianowicie, ząbek który daje możliwość zmiany biegów poprzez wciśnięcie przycisku na gałce jest ułamany. Zdjąłem gałkę numer tej częsci to 1k1713023c (podany przez mechanika). Czy są jakieś części zamienne na ten przedmiot, gdzie szukać takiej części. Pozdrawiam.
#263548
Cześć,

poszukuję nr części dla czujników temperatury płynu chodzącego G62 do mojego silnika 1.4 FSI 90 KM.
Z tego co znalazłem występują dwa czujniki, które chciałbym wymienić ze względu na błąd.
O ile przy chłodnicy to wiem gdzie jest to byłbym wdzięczny za schemat z lokalizacją przy silniku :)
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 112