Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By kupszczelisty -  04 lip 2011, 14:46
 wielkopolskie
#46989
Kupiłem podłokietnik do golfa Plus 2005 i potrzebuję kilka części, czy ktoś mógłby wrzucić tutaj z ETKI rozrysowany ten podłokietnik?

-obramowanie srebrne nawiewów z tyłu (cała ramka)
-rury do nawiewów od konsoli środkowej
-boczne zaślepki śrub
-plastikowa obudowa jest trochę podrapana (nie wiem czy to jest wymienialne)
-jak to rozebrać na części pierwsze żeby wyczyścić?
-jak podpiąć gniazdko zapalniczki?

Proszę o pomoc
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 lip 2011, 15:44
 pomorskie
#46991
mettenos pisze:panowie jak sprawdzić czy ta pokrywka jest na 3 czy 4 klipsy

Obrazek


dekielek kupiony w ASO za 49 zł, faktycznie do wersji zwykłych są na 3 klipsy a do wersji ze skórzaną gałką są 4 klipsy, czekam jeszcze na zamówiony mieszek z niebieską nicią i wtedy będę montował
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 lip 2011, 22:29
 pomorskie
#47191
poek pisze:Czy można kupić w ASO same poszycia siedzeń? Jeśli tak to pewnie w ETCE będzie numer. Sprawdzi ktoś?

ja pytałem w ASO i powiedzieli że nie ma takiej opcji :( powiedzieli że mają tylko jakieś tam dedykowane pokrowce


EDIT: prosiłbym o sprawdzenie jaki numer katalogowy mają gumowe dywaniki znajdujące się w kieszeniach drzwi
Ostatnio zmieniony 08 lip 2011, 22:40 przez Mettenoos, łącznie zmieniany 2 razy.
By kuba94 -  09 lip 2011, 10:17
 pomorskie
#47209
Tak to cena za sztukę, cena powalająca .Na allegro za cały komplet foteli z poduszkami ktoś chciał nie cale 200zł a w ASO za samo oparcie taką kasę.Myśl;e że rzeczy na allegro będą coraz tańsze dzieki VI .
By rondell -  28 lip 2011, 9:23
 zachodniopomorskie
#47831
mettenos pisze:czy ta szara ramka - obudowa nawiewów będzie pasowała do zwykłej wersji z półeczką? Czy w ETKA występuje ten sam szary plastik czy tylko jako całość widoczna na zdjęciu poniżej?

Obrazek
mettenos gdybyś kupił i nawiew centralny uznasz za niepotrzebny, to chętnie go od Ciebie kupię ;) w razie czego napisz mi na PW jak będziesz chciał sprzedać?
By kupszczelisty -  28 lip 2011, 11:08
 wielkopolskie
#47833
A ja chętnie odkupię od kogoś tą zaślepkę prostokątną przez którą przechodzi pokrętło od zamykania nawiewu która jest na brzegu tej kratki.
By kwiatek181 -  28 lip 2011, 16:23
 -------
#47846
Heja, mozecie mi sprawdzic numery tych czesci:

panel z kratkami nawiewu dla pasazerow z tylu

tasme elektryki oswietlenia dla pasazerow z tylu i oswietlenia pod daszkami przeciwslonecznymi.

jakby ktos podal mniej wiecej ceny tych czesci to by bylo przepieknie :)

Pozdrawiam,
By kupszczelisty -  28 lip 2011, 16:40
 wielkopolskie
#47847
Panel z kratkami z tyłu kosztuje do Plusa około 170zł, więc tutaj pewnie będzie podobna cena.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 112