Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
#260876
@Misio Jak masz zdekodowany vin, to prześlij mi plik i zobaczę te boczki. Kupujesz jako komplet, jeżeli ktoś wyciąga ten plastik wokół przycisku wlewu, to jest jakiś oszołom i chce kogoś wy :censored: ać. Spotkałem się z tym , że guziki wyciągali.
Jaką chcesz tapicerkę? Ile drzwi, dekory, kolor itp... Czy chcesz się dowiedzieć jaka fabrycznie była? Nr gałki też chcesz poznać, bo tam masz pytajnik?
#260883
Nie mam zdekodowanego niestety. 5D kolor antracyt. Chce zmienić te plastiki na drzwiach przedewszystkim bo coś nie drogo kosztują a mam wytarte. Ramka od DSG widziałem już 1k pln... Mam tą czarną i zastanawiam się czy tej gumy nie zerwać i nie odmalować albo z MK6 GTI szukać całości w fajnym stanie.
#260889
Misio pisze:
10 sty 2018, 8:43
Nie mam zdekodowanego niestety. 5D kolor antracyt. Chce zmienić te plastiki na drzwiach przedewszystkim bo coś nie drogo kosztują a mam wytarte. Ramka od DSG widziałem już 1k pln... Mam tą czarną i zastanawiam się czy tej gumy nie zerwać i nie odmalować albo z MK6 GTI szukać całości w fajnym stanie.
tak jak kolega @Cimek wyżej napisał, żeby dobrać część konkretnie do twojego modelu, to musisz mieć zdekodowany VIN bo inaczej nie da rady, to dobieranie metodą prób i błędów. Zdekodowanie VIN kosztuje 10 zł, moim zdaniem warto a można to zrobić w tym temacie zgodnie z instrukcją w pierwszym poście https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=70&t=3275
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 112