Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  17 lut 2017, 14:31
 pomorskie
#247739
Piotr010 pisze:A ja mam teraz taki myk, padł mi czujnik temperatury zewnętrznej po sprawdzeniu kabli okazało się że nie ma kostki gdzie pierwotnie łączy się ona z halogenowe mam tylko tą główną, natomiast nie mam tej która prowadzi do czujnika i świateł halogenowych.
Czy to jest ta część 5M0971095F ?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  17 lut 2017, 16:05
 pomorskie
#247742
$iemi pisze:Potrzebuje numerki

Oraz lewa strona uszczelka dolna zewnętrzna zgarniajaca
Obrazek
$iemi pisze: Uszczelka do około okna dzwi prawych 3d
nie bardzo rozumiem, chodzi ci o prowadnicę w której chodzi szyba tj pozycja 7 na poniższym rysunku?

Obrazek
By kuba94 -  19 lut 2017, 22:14
 pomorskie
#247836
Mettenoos pisze:
kuba94 pisze:Poszukuje numeru opasek zaciskowych tych co są na wężu od pompy Vacum od strony grodzi ( na tym krćcu co z niego cieknie na pompach Luk)

chyba poz 11
Obrazek

Obrazek
Mett, te akurat mam , chodzi mi o te, co są na krućcu tym od strony grodzi , takie pierścienie zaciskowe jak opaski na gumie przegubów tyle że mniejsze . Na tym rysunku co wrzuciłeś z Etka jest ten kruciec bez węża i opasek .Jeśli masz Etka tą co ja , to one są chyba w normaliach czy jakoś tak tyle, że u nas nie ma zdjęć tego I nie mogę wpaść która pasuje. W nowszych Etkach są tego zdjęcia to łatwo dobrać
,,opaska typu click". https://www.forch.pl/elementy-zlaczne-n ... zy-oetiker
By orh -  19 lut 2017, 22:34
 małopolskie
#247841
Czesc,
u mnie w kartotece gdzies kolo 10 strony sa dokladne opisy co i jak....
Pozdrawiam
Filip
Budżak pisze:Ktoś wie jakie mają numery odboje do montażu w podłodze ( do podłożenia łapy podnośnika)?

Zdjęcie zapożyczone z kartoteki @orh

Obrazek
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 112