Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By Pidzers -  13 lis 2010, 12:45
 dolnośląskie
#32090
mettenos pisze:Obrazek
To jest własnie to:
1K0 807 183 -lewa
1K0 807 184 -prawa
A tamtego za ciula znaleźć nie mogę, widzę na foto, ale to w zderzaku siedzi i nie ma osobnego nr czesci eh
krisv pisze:Potrzebuje pilnie nr katalowegowej tej czesci nalepiej ceny z ASO..
Obrazek
cena brutto w ASO: 1769.81zł
Obrazek
Obrazek
z jetty grill nie występuje w całości...
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  13 lis 2010, 17:08
 pomorskie
#32096
Pidzers pisze:A tamtego za ciula znaleźć nie mogę, widzę na foto, ale to w zderzaku siedzi i nie ma osobnego nr czesci eh...

już ustaliłem, niestety ten element występuje jako całość ze zderzakiem, więc jest kiepsko, będę musiał jakieś uchyty wymyśleć
By Pidzers -  13 lis 2010, 18:45
 dolnośląskie
#32105
mettenos pisze:już ustaliłem, niestety ten element występuje jako całość ze zderzakiem, więc jest kiepsko, będę musiał jakieś uchyty wymyśleć
Mam lepsze wyjście z sytuacji :D A mianowicie mam cały zderzak z tymi uchwytami i wszystkimi kratkami grillem od zwykłej piątki kolor LC9Z i cały zderzak z kratkami(bez halogenow) z czernym grillem od gt jakby co wal priva :D
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  14 lis 2010, 0:38
 pomorskie
#32136
Pidzers pisze:Mam lepsze wyjście z sytuacji :D A mianowicie mam cały zderzak z tymi uchwytami i wszystkimi kratkami grillem od zwykłej piątki kolor LC9Z i cały zderzak z kratkami(bez halogenow) z czernym grillem od gt jakby co wal priva :D

dzięki ale już kupiłem na alledrogo http://allegro.pl/vw-golf-v-prawy-slizg ... 78403.html" onclick="window.open(this.href);return false; niestety drogo za to gówno ale ta część nie występuje osobno tylko ze zderzakiem :!:
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  14 lis 2010, 1:08
 pomorskie
#32141
krisv pisze:Potrzebuje pilnie nr katalowegowej tej czesci nalepiej ceny z ASO..

Obrazek

pewnie zadam pytanie z typu "śmiesznych" dla niektórych ale czy ten element da się zainpletować do zwykłej wersji? domniemam że nie .......... tak tylko pytam
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  23 lis 2010, 10:07
 pomorskie
#32605
z powodu wyczuwalnego /moim zdaniem dość sporego - na kole ok. 1 mm/ luzu na piaście koła przedniego lewego przymierzam się do jej wymiany, wiadomo że jest to komplet z łożyskiem i systemem ASB do którego montuje sie pierścień ABS, w związku z powyższym mam prośbę i pytanie - jakiej firmy fabryka wkłada piasty - czy FAG, czy SNR a może SKF? Wydaje mi się że FAG ale nie jestem pewny, podobno ma znaczenie rocznik pojazdu - do 06.2005 są inne i od 06.2005 również są inne - prawda? I pytanie na koniec - jaki potrzebuję numer części 1k0 ..... ? Z góry dziękuję za odpowiedź
By kuba94 -  23 lis 2010, 11:06
 pomorskie
#32608
Przerabiałem już ten temat mam golfine 2005 u mnie byly lozyska z piasta firmy NSK to japonska jakaś firma ale w polsce ma wykupione zakłady Teraz załadowałem piasty FAG .w komplecie była tylko długa śruba ta co wchodzi w piastę i tyle . W serwisie są bardzo drogie można dużo taniej kupić np na allegro badż w sklepie .Piasty na przód wszystkie takie same. Tylko na tył się rożnią srednicą otworu w piaście sa chyba 32mm i 30mm ale nie jestem pewny do końca co do tyłu. jak nie masz etka to daj znać na piv to ci podeśle gotowa
By kuba94 -  23 lis 2010, 11:38
 pomorskie
#32611
ja ma na 4 śruby dla pewności mogę sprawdzić w domu bo sobie zostawiłem jedna a mam auto z 2005 1,9 na 3 sa ale chyba do plusa i maja wieksza średnicę lekko. W sklepach z częściami ludzie maj że golf V opisane tylko że plus to już nie . pózniej trzeba wymieniać tak tez mailem z skf na tył ze dygałem do autopartnera bo dali do plisa mimo że mialem numery katalogowe .bo dla nich golf to golf
Awatar użytkownika
By krz_p -  27 lis 2010, 9:53
 wielkopolskie
#32809
ma może ktoś nr chlapaczy na przód do GTI? wiem, że takie istnieją, kiedyś na golf5gti.net jakiś szwed, czy inny skandynaf zamieszczał fotki auta z chlapaczami i nawet podawał nr fabryczne ale nie mogę tego wątku znaleźć
By Pidzers -  27 lis 2010, 16:50
 dolnośląskie
#32828
krz_p pisze:ma może ktoś nr chlapaczy na przód do GTI? wiem, że takie istnieją, kiedyś na golf5gti.net jakiś szwed, czy inny skandynaf zamieszczał fotki auta z chlapaczami i nawet podawał nr fabryczne ale nie mogę tego wątku znaleźć
Obrazek
być, są, ale nr nie doszukałem się... ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 112