Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
#255977
Poszukuje nr wtyczki do włącznika awaryjnych z Tiguana 2012 po lifcie. Byłem w kilku ASO i niestety ale podają mi za każdym razem nr wtyczki 1K0972772, która obecnie jest zamontowana w mojej instalacji i NIE PASUJE ze względu na kształt wtyczki i układ pinów.
nr przełącznika 5N0 953 509 A

Obrazek

Obrazek
#256026
Potrzebuję dowiedzieć się do jakiego oznaczenia skrzyni automatycznej jest półoś 1K0407271BD=1K0407271PH.
Lub jakie oznaczenia skrzyni automatycznej występowały w 1.6 8V.
BGU, BSE, BSF.
Przymierzam sie do zmiany skrzyni na 6 biegi wiem wszystko ale przemyślałem i lepiej wsadzić automat bo machanie ręką mnie męczy.
#256092
@undercoversr to jest coś jakby silikon/płynna uszczelka. Nakładasz, skręcasz, odczekujesz 2-3h i wlewasz olej. W ASO kupiłe ELRING DIRKO (nazwa może się nieznacznie różnić), taka tubka starczy na 2razy (koszt ok 30zł)

@turzol nie wiem czy ktoś ma tak świeżą ETKE. (Nikt nie przyznaje się)

Dodano po 4 godzinach 41 minutach 22 sekundach:
@Dexter23pl co do skrzyni to występowały 6biegów GSY i HFS z automatów, poniżej zdjęcie z etki i oznaczenia. Numery się troszku pozmieniały od 2007.
Obrazek
#256330
pkor pisze:@turzol

sprawdzałem i mi również pokazuje taką jak Ci powiedzieli

Obrazek
Dokładnie mam taka wtyczkę teraz w swojej instalacji i ma całkiem inny kształt i piny. Zrobię foto konektora od wewn strony przełącznika. Byłem akurat w zeszłym tygodniu w Autostadt Wolfsburg i z ciekawości tam zagadalem o nr wtyczki ale podali mi ten sam:/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 112