Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By mwsoft -  10 cze 2011, 13:10
 dolnośląskie
#45769
Już mnie tu strzela coś - nazbierało mi się z 50 różnych drobiazgów z VW do zamówienia i jest problem żeby mi ktoś to zrealizował.

Zadzwoniłem do Wrocławskiego Motorpolu to ogólnie facet na 50 pozycji zrobił "ło ja pi%$#%e" i żebym wysłał maila, ale nic nie obiecuje.
Wysłałem też zapytanie do Gajosa z Sopotu (mają niby sklep internetowy) i do Poznania (niby tam jest magazyn centralny z częściami).

Ogólnie 3 dni minęły i zlewka totalna - aż mi się nie chce tam dzwonić i "błagać"...

Zna ktoś jakieś sensowne ASO które sprzedaje części wysyłkowo i nie ma problemu z ogarnięciem ciut większej ilości pozycji?

Wiem że jeszcze jest aso-vag.pl, ale u nich to kurde 3 tygodnie się na te części z dojczlandii czeka...
Awatar użytkownika
By Krzycho -  12 cze 2011, 20:42
 małopolskie
#45898
Ja w Krakowie też z tym nie mam problemu, albo jadę osobiście z numerami części albo wysyłam listę emailem po paru dniach dostaje telefon z informacją "towar do odebrania". Nikt nic nie marudzi i nawet zaliczki nie chcą!
By mwsoft -  15 cze 2011, 22:06
 dolnośląskie
#46093
Polecam wcześniej wspomniany Wimar z Warszawy - gość mi podesłał wycenę po kilku godzinach od maila - to się nazywa sprawność :)

Ostatecznie kupiłem w Motorpolu bo na miejscu, ale dosłownie tydzień to trwało zanim ogarnęli temat.
Ciekawostka - standardowo sprzedawca w ASO może dać 5% rabatu - w większości ASO z tego co widzę od razu naliczają ten rabat, ale w Motorpolu musiałem się o niego grzecznie upomnieć :mrgreen: