Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By stefdeath -  02 lip 2011, 15:43
 -------
#46934
Cześć.
Zauważyłem ostatnio dziwną rzecz. Jak wykonuję skręt kierownicą w prawą stronę to gdzieś z okolic połączenia kiery z kolumną, spod plastiku dochodzi pojedyńcze pyknięcie. Takie jakby jakiś mały plastikowy ząbek przeskoczył. Przy obrocie w drugą stronę tego nie ma. Nie jest to głośne ale dobrze słyszalne i trochę irytuje. Miał ktoś coś podobnego?
By stefdeath -  05 lip 2011, 22:41
 -------
#47046
no może u mnie to kwestia czasu i będzie też w drugą;/ podejrzewam, że to może jakieś łożysko w kolumnie. Ale nie mam na razie czasu jechać z tym do mechaników- może wytrzyma jeszcze z miesiąc.
By kwiatek181 -  06 lip 2011, 10:10
 -------
#47054
wytrzymac to napewno wytrzyma. ja juz z miesiac jezdze z tym i zauwazam ze powoli sie ten dzwiek nasila. jak bedziesz mial chwile czasu na mechaniora to podziel sie ze mna co jest przyczyna :) poinformuje Cie o tym samym oczywiscie jak ja znajde czas. :) no; chyba ze znajdzie sie jeszcze ktos z forum co mial podobne objawy. pozdr
By stefdeath -  06 lip 2011, 14:39
 -------
#47080
maverick pisze:prosze bardzo:

http://www.auto-conrad.pl/Forum/phpBB-3 ... f=1&t=2242" onclick="window.open(this.href);return false;
to raczej nie jest to bo ja wyraźnie słyszę to tuż za kierownicą tak jakby spod tej plastikowej obudowy kolumny przed zegarami. I u mnie nic nie puka na kocich łbach itp.
Kwiatek dam znać jak zdiagnozuje u siebie ale będzie to raczej w przyszłym miesiącu ;)