Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
Awatar użytkownika
By Krzycho -  30 gru 2011, 0:34
 małopolskie
#58287
marmi m pisze:Planuje planuje i będzie robić bo to skandal żebym przesiadł się do auta bez klimatronica :P
hmmmm to jakis Niemiec nie wziął climatronicka ale wziął navigacje?? :D
By marmi m -  30 gru 2011, 15:37
 śląskie
#58315
Krzycho pisze:hmmmm to jakis Niemiec nie wziął climatronicka ale wziął navigacje?? :D
Autko firmowe więc pewnie brali na co firma pozwoliła :D
By marmi m -  27 maja 2012, 21:05
 śląskie
#73731
Dobra graty zgromadziłem do montażu klimatronica, ale pozostał jeden gigantyczny problem nie mam schematów jak i gdzie podłaczyć elektrykę cała, ma ktoś gotowy schemat i jakie gdzie ciągnac kable?? czy może da się wykorzystać te z klimatica??

Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł kupna całej wiązki wnętrza z egzemplarza takiego jak mój ino z klimatronikiem, ale nie wiem czy to dobry pomysł....
By BARTEKB123 -  02 lip 2012, 15:55
 -------
#76963
Witam, jestem nowy na forum i jestem w trakcie zmiany climatica na climatronica.. Jednak mam mały problem, mianowicie próbowałem dziś podłączyć panel sterowania i nie wiem czy trzeba zmieniać piny w kostce czy panel jest zepsuty bo nic nie działa ani nie świeci.. Golf jest z 2004 1.9 TDI.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By major -  02 lip 2012, 17:52
 mazowieckie
#76972
Przeciez climatronic ma całkiem inne wtyczki, doprowadzenie czujników tem, czujnika nasłonecznienia itp. Nic nie jest P&P
By BARTEKB123 -  02 lip 2012, 19:50
 -------
#76979
Wiem ,że są inne wtyczki :)Chodzi mi o wtyczkę , która idzie od wiązki głównej kokpitu do panelu sterowania.. ona też jest inna ??jeśli nie to czy ma ktoś może rozpiskę pinów , który jest od czego ??
By mwsoft -  02 lip 2012, 22:24
 dolnośląskie
#76990
BARTEKB123 pisze:Wiem ,że są inne wtyczki :)Chodzi mi o wtyczkę , która idzie od wiązki głównej kokpitu do panelu sterowania.. ona też jest inna ??jeśli nie to czy ma ktoś może rozpiskę pinów , który jest od czego ??
Wszystko jest inne. Jak zabierasz się za takie zabawy to przygotuj się odpowiednio -> ELSA - bez tego ani rusz.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  26 gru 2012, 20:43
 śląskie
#89501
marmi m pisze:Wielkie dzięki powoli w miarę wolnego czasu można zacząć działać...
i jak postępy?
ja kąpletuje żeczy na zabawe w lato...
By pablocarcode -  09 kwie 2013, 18:13
 -------
#95767
witam . jestem nowy na forum. Robię golfa 5 po spaleniu instalacji w środkowej cześci kokpitu i już prawie wszystko ogarnąłem ale mam problem z 4 kablami co wchodza do nagrzewnicy... u mnie jest wszystko spalone i ze starej instalacji nie moge odtworzyć. Jest to kostka która wchodzi od strony kierowcy w nagrzewnice. dochodza do niej 4 kable dosyć grube. masa , dwie 30 i chyba 15. Posiada ktoś fotke tej kostki jak wygląda?? żebym wiedział jak ułożyć kable jak kupie kostke w serwisie. w aucie oczywiście jest climatronic.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  09 kwie 2013, 19:49
 śląskie
#95776
nie chodzi czesem o nagrzewnicę elektyczną?

z którego roku jest auto?
przed 2008 dochodzą dwa grube przewody ok 10mm2 a po 2008r jedna masa i dwa przewody 6mm2

przed 2008r
Obrazek


jesli to nie o to chodzi to zaznacz bo nie za bardzo wiadomo ;)
Obrazek
Obrazek

Mam taką całą w garażu więc jak co to pisz zrobie fotke i sprawdzę co i jak ma być