Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By mistasz -  13 lis 2017, 8:20
 opolskie
#258806
firemantom pisze:
13 lis 2017, 7:13
Odkręciłem zamek maski, wyczyściłem wszystko, do zamka idzie jeden przewód do jakiegoś mikrostyku który wyglada jak magnes i jakby był na stałe przytwierdzony do zamka...
Nie jestem w 100% pewny, ale chyba idą dwa przewody do mikrostyku
By firemantom -  27 lut 2019, 20:30
 lubuskie
#272168
Przez dwa lata ponad nie ogarnałęm tej kontrolki... Wymieniony czujnik na nowy zamiennik rozwiązał problem tylko na jeden dzień. Nie daje nic otwieranie maski, zamykanie... Po prostu przed każdym uruchomieniem kontrolka mryga. Kontrolka otwarcia maski świeci się tak jak powinna, wycieraczki przy otwartej masce nie włączają się. Stan oleju w normie, najniżej w połowie miarki, w większości przy MAXie. Problem z kontrolką wygląda u mnie tak:
https://www.youtube.com/watch?v=fl9tVAZ ... e=youtu.be

Kiedyś nigdy mi się ta kontrolka nie zaświecała przy włączeniu zapłonu więc zakładam, że nie jest to normalne. Macie jeszcze jakiś pomysł? Będę wdzięczny. :hi:
By firemantom -  28 lut 2019, 21:35
 lubuskie
#272194
Żadnych błędów nie ma. Mam kabelek i na VAG com czysto. Nie wiem czy nie pokusić się o wymianę zamka maski bo w sumie jak odkrecilem zamek i poczyściłem ten mikrostyk to przez w sumie jeden dzień bylo ok. Sam juz nie wiem jak to rozkminić. W wolnej chwili zrobie chyba jeszcze jedno podejście do zamka. Wykręce i poczyszcze.
By firemantom -  01 mar 2019, 7:57
 lubuskie
#272208
No tak tylko myli trochę to że jeśli chodzi o maskę to wszystko działa jak należy czyli świeci się kontrolka gdy maska jest otwarta i nie włączają się wycieraczki przy otwartej masce. W wolnej chwili jeszcze się z tym pobawię i dam znać.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15