Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By krystek.l -  25 maja 2015, 19:05
#179763
Właśnie wyciągnąłem go...
Obrazek

Jutro lecę do sklepu by mi zamówił nowy. Bo szaleć z zamiennikiem??
Nowy ile przyjdzie? Ktoś coś?
Ps. jak ja to z powrotem wszystko skręcę z tym zamkiem to ja nie wiem... :sleepy:
By krystek.l -  26 maja 2015, 13:55
#179889
Jak mam to dziadostwo całe od nowa rozbierać czasem :laugh: i czasu i tyle nerwów wkładać w to, to lepiej zainwestować parę złotych :P i kupić nowe... hehe

Dlatego dla świętego spokoju już... właśnie zadzwoniłem do sklepu by zamówili...
A że nie pale i za dużo nie piję :tooth: to co mi tam :oczko: furka musi chodzić jak ta lala :threaten: :music:
By krystek.l -  27 maja 2015, 20:29
#180042
Zamontowałem oryginał nowy z ASO "7L0 839 015 D" śmiga jak ta lala zamek.
klikałem już z 30 razy z zamykaniem i otwieraniem i wszystko chodzi okey. Nie wariuje.

Złożyłem poszycie drzwi ale problem mam z klamką żeby ją złożyć. ARTUR mnie naprowadził co i jak (dzięki :friends: ) ale dalej chyba coś źle robię. A konkretnie z tym dziadostwem. Nie mogę go zamontować, nie chce się trzymać...:
Obrazek

Wygląda to tak że, stelaż zamontowałem w swoje miejsce, założyłem gumkę, i skręciłem poszycie do drzwi.
Potem przykręciłem tą małą śrubkę pod klamką co była. Włożyłem obok niej w dziurę klamkę, oraz założyłem linkę z plasticzkiem na klamkę w swoje miejsce. i wygląda to tak:
Obrazek

I powinno wyglądać to tak jak na rysunku tak???

Obrazek

1 - pociągam klamkę tak jak bym otwierał drzwi i trzymam
2 - wkładam tą małą pierdołę w dziurę, aż dojdzie do końca całe
3 - wkręcam imbus do oporu + cały czas trzymają otwartą klamkę??

Czy coś źle robię?? bo mam już nerwa... :cry:

Dodano po 30 min 30 sek.:
A tu było wszystko założone jak przedtem
Obrazek

Mam nadzieje że ktoś poratuje :(
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  27 maja 2015, 21:12
 zachodniopomorskie
#180057
jak odkręcamy klamkę to wkładam skarpetkę zrobiona w kulkę miedzy klamkę i luzuje śrubę od środka az wyjdzie zamek lub jak inne drzwi zaślepkę zamka- ale tej śruby nie wyciągam tylko odkręcam- ważne tylko do momentu aż wyjmę ten bajer. jak składam wkładam klamke, ten bajer lub wkładkę i zakręcam srube nie trzymając za klamke- ma być zamknieta- jak będziesz dokręcał usłyszysz trzask jak sprężyna w srodku się wyreguluje.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 18