Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By Piotrekb_s3 -  25 cze 2013, 23:07
 łódzkie
#101159
Witam,
Po ostaniej zabawie z vcds i włączeniu pełnych świateł stop w lampach przestał mi działać stop w klapie. Nie wywala mi żadnego błędu ani na zegarach ani po diagnozie kompem czyli domyślam się że po prostu wyłączyłem go gdzieś podczas LC vcdsem.
Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć który bit dokładnie sprawdzić??
Awatar użytkownika
By glodek -  26 cze 2013, 22:44
 wielkopolskie
#101231
delk pisze:U mnie tez niedzialalo pomagło wymiana diody prostowniczej
Gdzie ?? W lampie - w moim jak zakodowałem pełne ringi to światło stop w klapie faktycznie kiepsko świeci !!
By Piotrekb_s3 -  26 cze 2013, 22:54
 łódzkie
#101234
Glodek, tylku że u mnie wcale nie świeci :D
Na bank coś zrypałem vcdsem tyle tylko ze bawiłem się tym ze dwa miech temu a brak 3ciego stopu zobaczyłem dwa dni temu i teraz nie pamiętam co tam pozmieniałem dokładnie
Awatar użytkownika
By glodek -  26 cze 2013, 23:18
 wielkopolskie
#101239
Piotrekb_s3 pisze:Glodek, tylku że u mnie wcale nie świeci :D
Na bank coś zrypałem vcdsem tyle tylko ze bawiłem się tym ze dwa miech temu a brak 3ciego stopu zobaczyłem dwa dni temu i teraz nie pamiętam co tam pozmieniałem dokładnie
Zobacz wieczorem na bank się jarzy !! Wykoduj pełne ringi to zobaczysz czy jest OK
By Piotrekb_s3 -  26 cze 2013, 23:50
 łódzkie
#101243
glodek miałeś rację że się delikatnie świeci.Tylko teraz pytanie czy jak są zakodowane pełne ringi to nie będzie działał srodkowy stop?
Delk, miałeś też zakodowane pełne ringi?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  27 cze 2013, 9:15
 pomorskie
#101256
Piotrekb_s3 pisze:
Na bank coś zrypałem vcdsem
nie ma tam takiej opcji

glodek pisze: w moim jak zakodowałem pełne ringi to światło stop w klapie faktycznie kiepsko świeci !!
a u mnie świeciło normalnie ale u mnie kodowanie nie przyjmował sterownik więc zrobiłem to lutownicą :D
By Piotrekb_s3 -  27 cze 2013, 10:34
 łódzkie
#101265
To nie zostaje nic innego jak zdemontowac ten stop. Mam na szczęście gdzieś takie światełko gdzieś w garażu. Pytanie tylko czy trzeba zdejmować spoiler żeby odkręcić ten stop czy jest jakiś inny sposób?