Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By juras5 -  07 wrz 2008, 21:13
 -------
#11986
mam takie pytanie,
mam golfa bez MFA i sie ostatnio zastanawialem ze np. jesli ktos w rok nie zrobi tych 15 kkm to zapala sie jakis komunikat?
bo np. w mercach wyskakuje komunikat po roku ze serwis a b lub c.

czy wogole wyskakuje jakis komunikat ,ze serwis teraz?
w passacie zapala³o mi sie SERVICE JETZT!

a co tutaj jak nie ma MFA?

pozdro
Awatar użytkownika
By krz_p -  08 wrz 2008, 9:02
 wielkopolskie
#11996
bêdzie symbol klucza, chyba, dok³adnie nie wiem jak to wygl±da bez MFA
w ka¿dym razie na pewno jaki¶ sygna³ bêdzie
Awatar użytkownika
By npb -  08 wrz 2008, 9:30
 -------
#12004
na wyswietlaczu zamiast dystansu dziennego na zmiane wyswietla sie dystans do przegladu chyba 1000 km i liczba dni, ile? nie wiem bo przejechany dystans by³ pierwszy, jak ju¿ odpalisz auto to pokazuje dystans dzienny, swieci sie takze kluczyk i brzeczyk daje ci znaæ przy ka¿dym przekrêceniu kluczyka. do¶æ irytuj±ce nie zapomnijsz zrobic przegl±du :)
By juras5 -  08 wrz 2008, 23:47
 -------
#12035
faktycznie,
jest taki klucz na wy¶wietlaczu bo patrzy³em jak s³oñce akurat o¶wietli³o zegary.

to mam jeszcze takie pytanie?

jednego roku ktos przejedzie 20 tys. a nastepnego np 7.
to czy zapala sie kontrolka po roku, czy tylko w golfie przebieg decyduje o informacji serwisu.
By kuba94 -  08 wrz 2008, 23:51
 pomorskie
#12037
To liczy przebieg i czas czyli co prêdzej minie. Przebieg czy rok, od czasu wymiany oleju
Awatar użytkownika
By npb -  09 wrz 2008, 12:19
 -------
#12044
potwierdzam, napisa³em przecie¿ ¿e wy¶wietla siê przebieg naprzemiennie z liczb± dni jakie zosta³y do przegl±du, dni komputer oblicza ró¿nie, w zale¿no¶ci od liczby m.in. odpaleñ auta itd itp, twierdze tak bo czasami schodzi³y mi 2 dni lub wiecej w jeden dzieñ.