Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wyg艂uszenia...
przez Koloxd1992 - User  -  
 mazowieckie
Witam . Posiadam Golfa 5 5D Mam podobny problem . Posiadam butle na LPG wi臋ksz膮 ni偶 kolo zapasowe i niestety wystaje . . .
wszystko lata po baga偶niku. Zmagam si臋 z tym problem od prawie 2 lat . Gdzie mo偶na kupi膰 te styropian tylko w jakiej艣 rozs膮dnej cenie ? Za pomoc wskazania takiego produktu b臋d臋 bardzo wdzi臋czny
Awatar u偶ytkownika
przez Cimek - Filantrop  -  
 opolskie
Koloxd1992 pisze:Witam . Posiadam Golfa 5 5D Mam podobny problem . Posiadam butle na LPG wi臋ksz膮 ni偶 kolo zapasowe i niestety wystaje . . .
wszystko lata po baga偶niku. Zmagam si臋 z tym problem od prawie 2 lat . Gdzie mo偶na kupi膰 te styropian tylko w jakiej艣 rozs膮dnej cenie ? Za pomoc wskazania takiego produktu b臋d臋 bardzo wdzi臋czny

Dobrze rozumiem, 偶e chcesz , aby kto艣 Ci pos艂a艂 gotowego linka? Nie t臋dy droga leniuszku :no:
Szukaj alledrogo olx, nawet tu na forum cz臋sto wpadaj膮 takie fanty.
Awatar u偶ytkownika
 opolskie
Mo偶na te偶 samemu zrobi膰. Odpowiedni styropian i gor膮cy drucik, troch臋 zdolno艣ci manualnych i jest jak si臋 patrzy :tooth:
Awatar u偶ytkownika
 opolskie
Dexter23pl pisze:Obrazek

Obrazek

Widz臋, 偶e "kij do samoobrony" wozisz :P Ale nawet 艂adnie wysz艂o, pomalowa膰 na czarno i cacy
przez michael - 呕贸艂todzi贸b  -  
 mazowieckie
michael pisze:Witam

Czy mo偶e mi kto艣 zmierzy膰 pod艂og臋 baga偶nika w plusie, szeroko艣膰 i wysoko艣膰 jak na foto.
Obrazek

Czy kto艣 mo偶e pom贸c z wymiarami podlogi baga偶nika w PLUSIE ?