Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar u┼╝ytkownika
przez Cimek -  04 gru 2017, 7:41
 opolskie
A numery sprawdzi┼ée┼Ť? To co┼Ť mo┼╝e pomi─Ödzy wiatrskiem a kratk─ů. Mo┼╝e klapa steruj─ůca? Climatic czy climatronic?
przez Piotr010 -  04 gru 2017, 14:44
 dolno┼Ťl─ůskie
Climatronic sprawdzałem cvds nie ma błędów a numer sprawdzę i napisze.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Dodam ┼╝e bez tej kratki powietrze leci r├│wnomiernie na dwie strony. Obrazek

Wina panelu klimy? Mam z passata B6, sprawdza┼éem te┼╝ od golfa 5 by┼éo tak samo a nawet gorzej poniewa┼╝ nie dzia┼éa┼é mi silniczek od obiegu zamkni─Ötego, mam tam 2. Oznaczenia paneli ktore sprawdzalem 1K0907044DA i drugi 1K0907044 BS. Dlatego mam za┼éo┼╝ony od passata. Co prawda wywala mi b┼é─ůd silniczki kt├│rego fabrycznie nie ma, wi─Öc jaki panel b─Ödzie odpowiedni ? Mam grzane fotele i jak rozpozna─ç czy klima jest dwustrefowa? Aby dopasowa─ç panel i kupi─ç np. Panel bez dual albo z dual.
Obecnie mam z dual ale jak dam na kierowc─Ö 16 a pasa┼╝era 25 to nie ma za bardzo r├│┼╝nicy. Ale to jeszcze sprawdz─Ö.
Ps. Czy panel 1K0907044BE i 1K0907044BJ obs┼éuguje 6 sliniczkow nagrzewnicy ? Mianowicie ten pod schowkiem od obiegu zamkni─Ötego, nie m├│wi─Ö o wlocie powietrza. Widzia┼éem ┼╝e s─ů 2 silniczki jakby mnie i jeden co dw├│ch klap.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Cimek -  05 gru 2017, 8:22
 opolskie
@Piotr010 Dwustrefowa, czyli tak w skr├│cie, masz osobn─ů regulacj─Ö temp na kierowc─Ö i pasa┼╝era.
Numery si─Ö zgadzaj─ů.
Co do panelu, musisz poszuka─ç w─ůtku o tym.
Druciarstwem mo┼╝esz troch─Ö przys┼éoni─ç stron─Ö pasa┼╝era :tooth: na jaki┼Ť czas wystarczy.
Spr├│buj docisn─ů─ç kana┼é doprowadzaj─ůcy.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Cimek -  07 gru 2017, 7:39
 opolskie
@Piotr010 Co┼Ť jeszcze robi┼ée┼Ť z klim─ů czy tylko sam panel? Mo┼╝e przy sk┼éadaniu z─Öbatka "przeskoczy┼éa" i teraz jest pod innym k─ůtem? :hmmm: nie wiem czy adaptacja klapek pomo┼╝e.
przez Piotr010 -  07 gru 2017, 23:28
 dolno┼Ťl─ůskie
Cimek pisze:@Piotr010 Co┼Ť jeszcze robi┼ée┼Ť z klim─ů czy tylko sam panel? Mo┼╝e przy sk┼éadaniu z─Öbatka "przeskoczy┼éa" i teraz jest pod innym k─ůtem? :hmmm: nie wiem czy adaptacja klapek pomo┼╝e.
Dziwna sprawa, orientuje si─Ö kto┼Ť co za szpula, wi─ůzka, kabli idzie za albo przed tunelem na przedni─ů szyb─Ö?? Okazuje si─Ö ┼╝e to ona mi blokuje powietrze i nie wiem czy mam ja wypvhac poza tunel czy przeci─ůgn─ů─ç, aby by┼éa za radiem ??

Awatar u┼╝ytkownika
przez Cimek -  08 gru 2017, 7:40
 opolskie
Cyknij zdj─Öcie co za wi─ůzka. Mo┼╝e kto┼Ť grzeba┼é, fabryczna instalacja radia? Sterowanie klimatyzacj─ů? :hmmm:
przez Piotr010 -  08 gru 2017, 14:43
 dolno┼Ťl─ůskie
Cimek pisze:Cyknij zdj─Öcie co za wi─ůzka. Mo┼╝e kto┼Ť grzeba┼é, fabryczna instalacja radia? Sterowanie klimatyzacj─ů? :hmmm:
Ju┼╝ wiem nie mam jednej cze┼Ť─ç kratki wylotowej z przedniej szyby. Nie Wiem czy na zdj─Öciach b─Ödzie to widoczne Obrazek

Dodano po 37 sekundach:
Kolejne Obrazek