Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar u┼╝ytkownika
przez miodek89 -  08 sie 2017, 22:00
 mazowieckie
Dzi─Ökuj─Ö za wyt┼éumaczenie. Wi─Öc jak mia┼éem ca┼éy czas na ikonce grzania to lustra podgrzewane by┼éy? Ups.. To chyba m├│j b┼é─ůd?
Awatar u┼╝ytkownika
przez Dexter23pl -  08 sie 2017, 22:19
 ┼Ťl─ůskie
Nie jeste┼Ť pierwszy he he he. Szwagier je┼║dzi┼é tak 4 lata a ja nast─Öpne dwa bo nie wiedzia┼éem :laugh:
Dopiero odkry┼éem to zak┼éadaj─ůc inny w┼é─ůcznik na kt├│rym po ┼Ťrodku by┼éo 0 a grzanie na g├│rze :P
Awatar u┼╝ytkownika
przez miodek89 -  08 sie 2017, 22:22
 mazowieckie
Czyli nic poważnego się nie stało? Więc w moim przypadku mam ustawić pokrętło albo na L albo na P? :)
Awatar u┼╝ytkownika
przez Cimek -  08 sie 2017, 22:29
 opolskie
miodek89 pisze:Czyli nic poważnego się nie stało? Więc w moim przypadku mam ustawić pokrętło albo na L albo na P? :)
Tak, chyba ┼╝e wymienisz na takie z pozycj─ů 0. Czy nic powa┼╝nego ...Chodz─ů opinie, ┼╝e "wypalaj─ů" si─Ö te grza┼éki. To nie tylna szyba, grzej─ů ca┼éy czas .
Awatar u┼╝ytkownika
przez miodek89 -  08 sie 2017, 22:30
 mazowieckie
Ok, dzięki za info. Jutro muszę pochuchać na lusterka i zobaczę czy nadal działa ogrzewanie :)

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
Jeszcze z ciekawo┼Ťci. Kt├│re┼Ť s─ů lepsze prze┼é─ůczniki? Ten co m├│j czy ten z 0 ? Czy to jest ju┼╝ bez r├│┼╝nicy?
Awatar u┼╝ytkownika
przez A-R-T-U-R -  08 sie 2017, 22:38
 mazowieckie
┼╗adnej r├│┼╝nicy

Dodano po 7 minutach 15 sekundach:
miodek89 pisze:Słuchaj, może dla Ciebie to oczywiste.
Trudno aby grza┼éo w innym po┼éo┼╝eniu ni┼╝ jest to zaznaczone na prze┼é─ůczniku. Wi─Öc jest to oczywiste
miodek89 pisze:Tak jak wy┼╝ej pisa┼éem ja mam grzanie lusterek jak w┼é─ůcz─Ö grzanie tylnej szyby.
Ogrzewanie tylnej szyby nie ma nic do lusterek. To dzia┼éa niezale┼╝nie. Dlatego s─ů dwa niezale┼╝ne w┼é─ůczniki
Awatar u┼╝ytkownika
przez miodek89 -  08 sie 2017, 22:52
 mazowieckie
Oczywiste czy nie. Czytaj─ůc forum wisz─Ö, ┼╝e du┼╝o os├│b mia┼éo z tym problem.

Wola┼éem si─Ö zapyta─ç. Jak komu┼Ť ci─Ö┼╝ko odpisa─ç czy wyt┼éumaczy─ç niech tego nie robi.

Dzi─Öki wszystkim za wyja┼Ťnienie
Awatar u┼╝ytkownika
przez A-R-T-U-R -  09 sie 2017, 0:16
 mazowieckie
miodek89 pisze:Czytaj─ůc forum wisz─Ö...
Nie forum tylko jeden temat sprzed prawie 10 lat i nie musisz si─Ö wiesza─ç z tego powodu :oczko:
miodek89 pisze:Jak komu┼Ť ci─Ö┼╝ko odpisa─ç czy wyt┼éumaczy─ç niech tego nie robi.
Nie zaobserwowa┼éem aby┼Ť nie otrzyma┼é odpowiedzi na zadane pytanie wi─Öc nie wiem do czego "pijesz" :hmmm:
Dexter23pl pisze:W tym co masz grzanie za┼é─ůcza si─Ö ustawieniem w┼é─ůcznika w┼éasnie na po┼éow─Ö pomi─Ödzy L a R
po prostu na ikonce ogrzewania. Po┼éowa mo┼╝e te┼╝ by─ç na g├│rze jak ukr─Öci prze┼é─ůcznik :oczko:

1. https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f= ... ek#p200450

2. https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f= ... rek#p76715

3. https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f= ... ka#p151143

:pepsi:

Tak jak napisa┼éem wcze┼Ťniej. Odkop sprzed 9 lat. Podobny temat ju┼╝ istnieje wi─Öc zamykam. Tym bardziej, ┼╝e s─ů tutaj nieprawid┼éowe odpowiedzi
przez jajaceek -  15 kwie 2018, 18:30
 mazowieckie
Odkopi─Ö ten temat.

Mam pytanie dotycz─ůce prze┼é─ůcznika regulacji lusterek. Z dyskusji wynika, ┼╝e mo┼╝emy sobie wsadzi─ç prze┼é─ůcznik jaki chcemy niezale┼╝nie od tego co jest na nim narysowane. Najwy┼╝ej nie b─Öd─ů dzia┼éa┼éy jakie┼Ť funkcje, np. sk┼éadanie lusterek.

Posiadam Golfa V z 2004 roku MY2015 i jest w nim zamontowany prze┼é─ůcznik taki, w kt├│rym granie lusterek jest pomi─Ödzy literami L i R. Chcia┼ébym go zamieni─ç na prze┼é─ůcznik, w kt├│rym pomi─Ödzy L i R jest 0 a grzanie jest z drugiej strony. Z dyskusji wynika, ┼╝e mog─Ö sobie to zamieni─ç i wszystko b─Ödzie ok. Ale zacz─ů┼éem si─Ö przygl─ůda─ç tym prze┼é─ůcznikom i wydaje mi si─Ö, ┼╝e one maj─ů inne wtyczki. Poni┼╝ej za┼é─ůczam zdj─Öcia tych prze┼é─ůcznik├│w i z┼é─ůczek - mam nadziej─Ö, ┼╝e si─Ö uda wrzuci─ç zdj─Öcia.

Czy mo┼╝e kto┼Ť z was zamienia┼é takie prze┼é─ůczniki i mo┼╝e si─Ö wypowiedzie─ç, czy tak si─Ö da i czy to b─Ödzie dzia┼éa┼éo.

Pozdrawiam,

jajaceek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
przez jajaceek -  wczoraj, 11:43
 mazowieckie
Dzi─Öki za info.
┼Üci─ůgn─ů┼éem panel, zaj─ů┼éem wtyczk─Ö i si─Ö wyja┼Ťni┼éo. Mam kombinacj─Ö ze zdj─Ö─ç nr 2 i 3. Czyli mog─Ö sobie wymieni─ç na inny.

Poni┼╝ej wrzucam zdj─Öcia. Mo┼╝e komu┼Ť si─Ö przyda.
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam