Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wyg艂uszenia...
przez Kris84 -  14 lip 2015, 0:44
 pomorskie
Witam , czy kto艣 z tu obecnych wyjmowa艂 mo偶e podsufitk臋 z Jetty V, czy wyjm臋 ja przez tylne drzwi je艣li zdemontuje przednie fotele ? delikatnie przy przedniej lampce odchodzi mi materia艂 i chc臋 to naprawi膰 u tapicera , b膮d藕 oklei膰 ca艂膮 na nowo gdy b臋dzie taka potrzeba , a w膮tpi臋 ze jakikolwiek tapicer podejmie si臋 podklejania tego gdy podsufitka nie jest zdemontowana

Oraz jakie podsufitki pasuj膮 jeszcze do Jetty , czy z Golfa 5d pasuje do Jetty, ja mam wersje bez szyberdachu ale to chyba nie robi r贸znicy .
Awatar u偶ytkownika
przez Soad7 -  14 lip 2015, 19:50
 wielkopolskie
Mo偶esz jeszcze wycina膰 tyln膮 szyb臋 :)
Na forum furmanka jet tip jak wymieni膰 podsufit贸wke w jetcie i trzeba wyci膮gn膮膰 przednie fotele i w艂o偶y膰 przez tylne drzwi.
Podsufit贸wki pasuj膮 od golf贸w 5d na 98%, na pewno sa inne s艂upki C jakby艣 chcia艂 zmienia膰 na czarne, reszta to samo.
przez Kris84 -  14 lip 2015, 20:38
 pomorskie
no w艂a艣nie wola艂bym unikn膮膰 wycinania tylnej szyby :) dzi臋ki Soad7 znalaz艂em ten temat o kt贸rym m贸wisz , widz臋 偶e to troch臋 pracoch艂onne zadanie 偶eby nic nie uszkodzi膰 , on tam w艂a艣nie pisz臋 偶e jest za szeroka 偶eby tylnymi drzwiami upycha膰 do 艣rodka i dlatego demonta偶 przednich foteli , kierownicy i tunelu 艣rodkowego i wsadzanie przednimi drzwiami