Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  19 mar 2014, 21:31
 pomorskie
#124434
Rozpędziłem się i rozdzieliłem na dwie część która trzyma przycisk awaryjnych i kontrolkę airbaga. Podczas rozdzielania kratki nawiewów wysypały się i nie zdążyłem zauważyć jak dokładnie były zamontowane. Może ktoś to już rozbierał. Mam 4 "prowadniczki" do kratek tylko zastanawiam się jak ustawić zaznaczone na zdjęciu wzmocnienia i "dziubki". Czy obie kratki wzmocnieniami w lewo czy w prawo czy jak to ma być :) Dziubek ma wskazywać w dół czy w górę ?

https://www.dropbox.com/s/73yh1gai7bf3w ... .07MOD.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
By Kuba_84 -  19 mar 2014, 23:11
 wielkopolskie
#124454
Też mi się to rozsypało jak naprawiałem suwak nawiewu i miałem kłopot z poskładaniem tego ale ogólnie Cyprian dzióbek na bank idzie w dół a wzmocnienia idzie dopasować włóż je i spróbuj złożyć jak nie pójdzie to znaczy że odwrotnie ja tak zrobiłem u siebie i za drugim podejściem nawiew się wczepił w obudowę i wszystko śmiga idealnie :)

p.s. sprawdź czy czasem wzmocnienia nie idę na zewnętrzne strony obudowy
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  19 mar 2014, 23:15
 pomorskie
#124456
Jeśli oba dziubki w dół to wówczas to co nazwałem roboczo wzmocnieniami będzie w obu przypadkach po lewej stronie każdej kratki, tak zresztą jak na fotce widać. Chciałem uniknąć ponownego rozbierania/połamania czegoś dlatego pytam.
By Kuba_84 -  19 mar 2014, 23:22
 wielkopolskie
#124457
Rozumiem Ciebie ja też miałem obawy jak z tym walczyłem ale się udało myślę, że jak delikatnie przymierzysz to nic się nie powinno połamać :unsure:
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  20 mar 2014, 11:32
 pomorskie
#124501
Oki , tak się zrobi. Swoja drogą zacząłem już kleić taśmą meszkową w miejscach które wydają się skrzypieniogenne ale może ktoś ma linczoka do tutoriala wyciszenia tej części ? Mam na myśli złączenie części którą widać na zdjęciu oraz tej wierzchniej która trzyma przycisk awaryjnych. Gdzieś chyba widziałem tutorial do całej tej środkowej sekcji powyżej radia.
Awatar użytkownika
By glodek -  21 mar 2014, 13:58
 wielkopolskie
#124625
sylikon świeży - złożyłem i jeszcze uzupełniłem :) - teraz można kratkami wyginać na boki i nic nie trzeszczy :) - tylko ja robiłem tym czerwonym na 300 stopni :) bo taki miałem on jak zastygnie to niczym go nie ruszysz :)