Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By mar89 -  16 mar 2016, 16:32
 wielkopolskie
#220210
Witam
Widzę że niewiele tego jest ale mam problem właśnie z roletka, a mianowicie nie zwija materiału do środka tak jakby nie nawijala się na roletke, jak to można naprawić i jak dojść do tej roletki aby zobaczyć co jest w ogóle powodem nie zwijania materiału?
By mar89 -  01 kwie 2016, 17:49
 wielkopolskie
#222561
Mam już rozebrana podsufitkę niestety innej metody nie ma, okazało się że jest uszkodzona niby ta sprężyna, teraz trwają negocjacje z serwisem czy w ogóle mogę same te sprężyny kupić koszt w sumie to nie duży bo niby 128 zł za komplet.
By Pavilion -  02 kwie 2016, 5:53
 śląskie
#222640
mar89 pisze:Mam już rozebrana podsufitkę niestety innej metody nie ma, okazało się że jest uszkodzona niby ta sprężyna, teraz trwają negocjacje z serwisem czy w ogóle mogę same te sprężyny kupić koszt w sumie to nie duży bo niby 128 zł za komplet.
A masz zdjecie jak to wyglada?
By mar89 -  15 kwie 2016, 3:33
 wielkopolskie
#224531
Witam mam złą wiadomość jeżeli masz uszkodzone te rolki czeka cię wymiana całej panoramy, nie ma tam osobnych części niby są jakieś prowadnice które są zamontowane do panoramy, ja właśnie to przechodziłem :(
By Pavilion -  15 kwie 2016, 21:59
 śląskie
#224610
mar89 pisze:Witam mam złą wiadomość jeżeli masz uszkodzone te rolki czeka cię wymiana całej panoramy, nie ma tam osobnych części niby są jakieś prowadnice które są zamontowane do panoramy, ja właśnie to przechodziłem :(
To jaki jest koszt takiej wymiany?
By castagnet -  29 mar 2017, 20:16
 małopolskie
#249652
Hej. U mnie zaczela strzelac panorama podczas zamykania i sie zaciela. Jak ja otworzylem z małą pomocą to sie okazało ze siedzi krzywo. Tzn lewa strona jest wyzej niz prawa i dach sie nie chcial za cholere zamknac. Sciaglem okno i myslalem ze prowadnice jak beda same to bez oporu sie schowają. Ale bylo to samo. Prawa sie chowala a lewa nie do konca. Wiec wzialem srubokret i ręcznie tą śrubką kręcilem i lewa prowadnica sie schowala. Podczas jej chowania sie na miejsce cos strzelało w okolicy silniczka. Na sam koniec założyłem okno i mam dach zamkniety. Ale juz nie otwieram bo pewnie znow sie nie zamknie. Jakies pomysly?