Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Kulon -  18 maja 2014, 6:52
 spoza Polski
#131625
a czy przypadkiem ramka jest na śrubkach od góry - jak dobrze pamiętam to trzeba wszystko rozbierać jak na fotoporadzie

a ramkę swoją drogą jest bardzo łatwo połamać
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  18 maja 2014, 9:01
 dolnośląskie
#131636
Kulon pisze:a czy przypadkiem ramka jest na śrubkach od góry - jak dobrze pamiętam to trzeba wszystko rozbierać jak na fotoporadzie

a ramkę swoją drogą jest bardzo łatwo połamać
No prosze...
wymienialem na próbę sam panel juz kilkukrotnie bez rozbierania gory. Nic nie udalo mi sie polamac :P
Awatar użytkownika
By tajpej -  21 cze 2014, 13:24
 małopolskie
#135408
musisz kupić z takimi samymi przyciskami jak ty masz tylko z opcją grzania 2 dni temu widziałem taki za 40 zł na allegro
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  24 cze 2014, 9:29
 pomorskie
#135683
A-R-T-U-R pisze: No prosze...
wymienialem na próbę sam panel juz kilkukrotnie bez rozbierania gory. Nic nie udalo mi sie polamac :P
jak odchylisz blendę to panel klimy można wymienić ale to nie zmienia faktu że blenda u góry jest przykręcona dwiema śrubami i niechcący można ją połamać
By matmixmix -  23 gru 2014, 20:53
 dolnośląskie
#155968
witam. mam pytanie. mam u siebie panel climatronik z zdartym przyciskiem on/off chcialbym go wymienic. wiem ze nowsze po 2004 roku maja jeszcze przycisk dual pod przyciskiem on/off, do synchronizacji ustawiania temperatury po obu stronach. u mnie tego przycisku nie ma, ale funkcja jest aktywowana przez dluzsze przytrzymanie przycisku auto. i teraz pytanie czy jesli kupie panel z przyciskiem dual bedzie dzialal tak jak powinien? czy musze szukac panelu takiego jak mam obecnie?