Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By ruszko -  06 cze 2016, 11:01
 lubuskie
#230364
Cimek pisze:
Mettenoos pisze:
Cimek pisze:. Widziałem w czyjejś kartotece, że ma pomalowane na "piano black", przynajmniej tak mi się wydaje.
@sidewinder3 ?
No na przykład, tylko on jednak ma folię. Zrobię tym plastidipem kiedyś to wrzucę fotkę .

no wlasnie widze ze u niego sie strasznie swieci ta ramka i jednak chyba to powinien byc mat, tak mysle czy czasem lakier BOOL ten co uzywany jest do odnawiania klamek wew tylko ze czarny ale nie wiem czy sie by sprawdzil
Awatar użytkownika
By Cimek -  06 cze 2016, 14:00
 opolskie
#230376
Czarnym boll'em malowałem uchwyty drzwi, gdzieś są zdjęcia na forum. Możesz zobaczyć efekt (lampa błyskowa trochę zmienia kolorystykę)
By ruszko -  06 cze 2016, 15:52
 lubuskie
#230387
Cimek pisze:Czarnym boll'em malowałem uchwyty drzwi, gdzieś są zdjęcia na forum. Możesz zobaczyć efekt (lampa błyskowa trochę zmienia kolorystykę)
no ja mam zrobione ciemnym szarym klamki wlasnie i jest ok ale czy ta ramka by wyszla ok to juz nie wiem tymabrdziej ze reszte czyli nawiewy gorne mam w ori kolorze i nie chce mi sie tego tez malowac
Awatar użytkownika
By Cimek -  06 cze 2016, 19:31
 opolskie
#230413
ruszko pisze:
Cimek pisze:Czarnym boll'em malowałem uchwyty drzwi, gdzieś są zdjęcia na forum. Możesz zobaczyć efekt (lampa błyskowa trochę zmienia kolorystykę)
no ja mam zrobione ciemnym szarym klamki wlasnie i jest ok ale czy ta ramka by wyszla ok to juz nie wiem tymabrdziej ze reszte czyli nawiewy gorne mam w ori kolorze i nie chce mi sie tego tez malowac
To kratki zostaw, aż Cię nie zaczną denerwować i wtedy pomalujesz :tooth:
Awatar użytkownika
By Cimek -  12 cze 2016, 18:47
 opolskie
#231021
ruszko pisze:
Cimek pisze:Przed:
Obrazek

Po:
Obrazek
Obrazek
Czarny Boll do plastików, 3-4 warstwy
Wyglada zacnie ale chyba wtedy trzeba wszystkie plastiki tak pomalowac bo bedzie widoczna roznica czyli gorne nawiewy,ramka w okol biegów, boczne nawiewy. a to juz troche roboty :)
2h, to jest oks. Najgorzej tą gumę drapnąć, a później już leci ;-)
By ruszko -  12 cze 2016, 21:58
 lubuskie
#231041
Cimek pisze:
ruszko pisze:
Cimek pisze:Przed:
Obrazek

Po:
Obrazek
Obrazek
Czarny Boll do plastików, 3-4 warstwy
Wyglada zacnie ale chyba wtedy trzeba wszystkie plastiki tak pomalowac bo bedzie widoczna roznica czyli gorne nawiewy,ramka w okol biegów, boczne nawiewy. a to juz troche roboty :)
2h, to jest oks. Najgorzej tą gumę drapnąć, a później już leci ;-)
no ja juz robilem klamki wew. ciemnym szarym i wyglada prawie jak ori wiec pewnie reszta tez wyjdzie podobnie tylko czarnym wiec musze sie za to zabrac przy wolnej sobocie.

Pozdro