Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By nikodem -  12 sie 2014, 16:49
 małopolskie
#139820
mam problem odnośnie żarówki w schowku wymieniłem na nową i świeci tylko że świeci cały czas nawet jak schowek jest zamknięty wie ktoś gdzie leży przyczyna jestem posiadaczem golfa V 1.9TDI bardzo proszę o pomoc :)
By nikodem -  12 sie 2014, 17:14
 małopolskie
#139823
nie zbyt dokładnie wiem jak zdemontować schowek może ktoś z Was mógłby mi wytłumaczyć a jeszcze jedna dziwna sprawa w bagażniku też lampka nie świeci wymontowałem tą lampkę a ona w ogóle nie jest podłączona nie mogę tam nawet znaleźć żadnych przewodów którymi mógłbym ją podłączyć :D
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  12 sie 2014, 19:14
 śląskie
#139834
odkręcasz pod spodem 3 wkręty torx20. otwierasz schowek i masz na górze znów 3 sztuki.
zdejmujesz tą zaślepkę nad popielniczką i tam jest jeden wkręt.
Obrazek

potem zsówasz w prawo po uprzednim demontażu zaślepki bocznej deski i tyle ;)
By piet -  13 sie 2014, 13:16
 lubuskie
#139888
wpierw zamów sobie włącznik bo żeby go zamontować znów będziesz musiał odkręcać schowek
ps. dex, ale masz wylizany dywanik :P
dexter23pl pisze:odkręcasz pod spodem 3 wkręty torx20. otwierasz schowek i masz na górze znów 3 sztuki.
zdejmujesz tą zaślepkę nad popielniczką i tam jest jeden wkręt.
Obrazek

potem zsówasz w prawo po uprzednim demontażu zaślepki bocznej deski i tyle ;)
Awatar użytkownika
By Bartolomeo171 -  05 paź 2016, 15:49
 wielkopolskie
#240247
Zrobię odkopkę, żeby nie dublować :oops:

Zauważyłem otwierając boczną osłonę deski od strony pasażera, że żarówka potrafi się czasami świecić mimo zamkniętego schowka. Włącznik za schowkiem nie łączy czy się jakoś obluzował? Szukać od razu nowego czy wywalać schowek i szperać?
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  06 paź 2016, 8:22
 warmińsko-mazurskie
#240299
Na pewno nie zaszkodzi popatrzeć, ale co się z tym wiąże, że trzeba trochę podkręcać śrubek :oczko: może coś nie łączy, czy jakiś inny powód we włączniku :unsure: wtedy będziesz wiedział co robić, czy szukać nowego, czy się coś naprawi może :)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  07 paź 2016, 11:31
 pomorskie
#240413
morfeusz747 pisze:Też miałem problem żeby dostać się do tej żarówki, tak siedziała oprawka że sobie odpuściłem
bo pewnie ciągnąłeś nie z tej strony czyli od strony wtyczki