Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Cimek -  31 sty 2017, 8:43
 opolskie
#246862
Błędów brak. Kodowanie bez zmian. Przekodować go na nowo? Zauważyłem też, że po zamknięciu drzwi przyciskiem (albo przekroczenie 20km) nie świeci się kluczyk na żółto. Zamek taki sam jak wcześniej (wg numerów). Możliwe że zamiennik czegoś nie obsługuje? Ilość pinów taka sama (9)
Awatar użytkownika
By Cimek -  29 mar 2017, 0:20
 opolskie
#249601
Gomul89 pisze:Panowie, montował ktoś zamek z anglika? Pytanie, czy pasuje p&p? Chętnie bym zamontował też klamkę z anglika, w celu pozbycia się wkładki zamka. Ktoś coś wie? :roll:
Ważne żeby się liczba pinów zgadzała. @Krzycho chyba nie ma wkładki. Zobacz w jego kartotece
Awatar użytkownika
By Cimek -  04 kwie 2017, 16:43
 opolskie
#250008
Gomul89 pisze:Zamek działa P&P. Jedyna różnica, to brak możliwości montażu wkładki zamka (chodź chcę ją zlikwidować). Ilość pinów to 9.
To będzie ok, ale jak dla mnie , to bezsens likwidować wkładkę, bo kabelek w przelotce Ci się ułamie i nie otworzysz drzwi (w aso jakoś to robią bez ingerencji w drzwiach, u mnie tak otwarli)
By carolsz -  21 kwie 2017, 8:25
 dolnośląskie
#250828
tad pisze:Witam,
Czy w przypadku golfa plusa - drzwi przednie od kierowcy - żeby wymienić zamek - lepiej zdjąc poszycie zewnętrzne czy tapicerkę ?
poszycie zewnętrzne musisz zdjąć klamkę z wkładką, wszystkie śruby dookoła drzwi + kilka plastikowych wkrętów, blacha schodzi, potem musisz szkielet klamki zdjąć, odkręcasz kluczem spline zamek , wyciągasz wtyczkę i już. poszukaj jest gdzieś poradnik krok po kroku.
By micyk85 -  09 maja 2017, 20:38
 dolnośląskie
#251679
Dzień dobry mam taki problem w moim golfie 5 drzwi kierowcy nie zawsze otwierają się z pilota, wszystkie pięknie się otwierają, a od strony kierowcy czas od czasu. Musze otwierać z kluczyka. Zamykasie wszystko pięknie. Prosze o pomoc, co mam robić