Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Cimek -  18 maja 2017, 12:07
 opolskie
#252053
plejaz pisze:Witam czy do Golfa V w wersji 3D z 2004 można włożyć dowolne fotele i kanapę z młodszego golfa V tak żeby nie trzeba było przerabiać wtyczek pod poduszki powietrzne ?
Mam zwykłe płaskie fotele, a chciałbym założyć np. takie?
Pasuje, jedynie co, to jest problem z podrzewaniem (chyba że nie masz). Niby jest różnica w numerach, ale gościowi sprzedałem poduche przed 2006, do jetty po 2006 i żadnego błędu. Jak chcesz to możesz przełożyć same poduchy przełożyć (rozkręcenie oparcia, ściągnięcie tapicery do połowy ...jest trochę dłubania)
#252066
Witaj, podgrzewania nie posiadam.
Wolałbym nie dłubać w fotelach bo chce je odsprzedać.
Szukam foteli od razu z poduszkami bo rozumiem, że rozstaw śrub w szynach jest taki sam i jak fotele będą miały poduszki to też je podłącze do istniejącej instalacji ?
By KubaGuzik -  01 cze 2017, 0:00
 dolnośląskie
#252610
Witam,

Szukałem dosyć długo ale nie znalazłem odpowiedzi, czy tylna kanapa, razem z oparciem, od golfa 5d, podejdzie plug&play do golfa 3d. Jest tutaj w temacie, że odwrotnie jak najbardziej. Nie jestem jednak pewien czy działa to w dwie strony, a chciałbym mieć z tyłu podłokietnik i dojście od środka do bagażnika.
#252611
KubaGuzik pisze:Witam,

Szukałem dosyć długo ale nie znalazłem odpowiedzi, czy tylna kanapa, razem z oparciem, od golfa 5d, podejdzie plug&play do golfa 3d. Jest tutaj w temacie, że odwrotnie jak najbardziej. Nie jestem jednak pewien czy działa to w dwie strony, a chciałbym mieć z tyłu podłokietnik i dojście od środka do bagażnika.
Różnica jest chyba tylko w siedzisku (inny profil i wielkość)
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  01 cze 2017, 16:10
 dolnośląskie
#252631
Cimek pisze:
KubaGuzik pisze:Witam,

Szukałem dosyć długo ale nie znalazłem odpowiedzi, czy tylna kanapa, razem z oparciem, od golfa 5d, podejdzie plug&play do golfa 3d. Jest tutaj w temacie, że odwrotnie jak najbardziej. Nie jestem jednak pewien czy działa to w dwie strony, a chciałbym mieć z tyłu podłokietnik i dojście od środka do bagażnika.
Różnica jest chyba tylko w siedzisku (inny profil i wielkość)
różnica w siedzisku jest w jetta/variant vs mk5 o ile mnie pamiec nie myli
reszta bez zadnych roznic
Awatar użytkownika
By Cimek -  01 cze 2017, 17:54
 opolskie
#252635
A-R-T-U-R pisze:
Cimek pisze:
KubaGuzik pisze:Witam,

Szukałem dosyć długo ale nie znalazłem odpowiedzi, czy tylna kanapa, razem z oparciem, od golfa 5d, podejdzie plug&play do golfa 3d. Jest tutaj w temacie, że odwrotnie jak najbardziej. Nie jestem jednak pewien czy działa to w dwie strony, a chciałbym mieć z tyłu podłokietnik i dojście od środka do bagażnika.
Różnica jest chyba tylko w siedzisku (inny profil i wielkość)
różnica w siedzisku jest w jetta/variant vs mk5 o ile mnie pamiec nie myli
reszta bez zadnych roznic
na pewno mkv nie podejdzie do plusa i odwrotnie :laugh:
By KubaGuzik -  02 cze 2017, 20:50
 dolnośląskie
#252710
wlado78 pisze:kolega @tajpej zakładał-wszystko pasuje, zadnych róznic
Wszedłem na profil @tajpej i widzę, że posaida On golfa 5d a nie 3d. Jak dobrze rozumiem to przekładał kanapę z 5d na inną z 5d. Osobiście chciałbym włożyć kanapę z 5d do 3d aby zyskać tylni podłokietnik.