Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Adamsiuuu -  26 sty 2015, 17:17
 wielkopolskie
#162954
dzięki za odzew, mam nadzieję, że wasze opinie przydadzą się innym zainteresowanym. sam dziś zakupiłem w sklepie inter cars
komplet firmy rezaw-plast wyszło 90 zł więc cena względna porónując te z allegro + koszty wysyłki, jak tylko ogarne aut, poużytkuję trochę to dam znać co i jak !

pozdrawiam!
By stiepanek -  28 sty 2015, 22:20
 śląskie
#163430
Temat na czasie bo właśnie zastanawiam się nad kupnem nowych dywaników gumowych, ponieważ od kierowcy już kończy żywot.
Właśnie myślę nad firmą PETEX.
Widzę, że polecacie to chyba takie wezmę.
Awatar użytkownika
By Forest -  28 sty 2015, 22:45
 wielkopolskie
#163442
Bierz Petex. Ta firma produkuje gumy na pierwszy montaż często. Do Golfa V to za 70-80 zł komplet, nic lepszego nie znajdziesz, nie ma co kombinować.
Awatar użytkownika
By Adamsiuuu -  29 sty 2015, 15:55
 wielkopolskie
#163552
nawet nie wiedziałem, a ostatnio zwróciłem uwage, że brat w i30 ma Rezaw-Plast i po drugiej zimie wyglądają w porządku!
zwróciłem, uwagę przy wsiadaniu i wysiadaniu na ewentualne poślizgnięcie, jednak nie odnotowałem takiego zachowania ;)
Awatar użytkownika
By Adamsiuuu -  08 lut 2015, 15:36
 wielkopolskie
#165124
Juz bez edytowania poprzedniego posta, jako nową informację mogę dołożyć swoje doświadczenia, woda snieg i mróz, przy moich zimowych butach ze sporym"bieżnikiem" ma co kapać na dywaniki, jednak bez obaw, bo korytko w dywanikach jakie mam (Rezaw-Plast) jest wysokie i nie mam sie o co martwić. Dywaniki nie są śliskie, wzór na nich daje poczucie stabilnego przytrzymania nóg.
Ja polecam, jakośc wykonania bdb. elegancko wpasowały się w swoje miejsca, dobrze leżą, guma nie śmierdzi, jest pozbawiona zapachów które by mogły przejść na kabinę.
Polecam!
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  09 lut 2015, 9:36
 pomorskie
#165310
Adamsiuuu pisze: bo korytko w dywanikach jakie mam (Rezaw-Plast) jest wysokie

wiem że to praktyczne ale mi wysoki rant się nie podoba, miałem taki w maluchu i w ładzie 2107 :) dlatego wziąłem petexy, bo są jak oryginały
Awatar użytkownika
By Adamsiuuu -  09 lut 2015, 19:28
 wielkopolskie
#165416
już wyżej o tym wspomniałeś, moje zdanie miało tylko podkreślić jedną z głównych cech dywaników rezaw-plast dla potencjalnych nabywców, którzy zastanawiają się nad nimi bądź patex'em :)
Awatar użytkownika
By mati5123 -  19 kwie 2015, 21:35
 pomorskie
#174575
Powiem wam, ze mam gumowe i welurowe dywaniki PETEX i są super. Zero zapachu czy widoczności zużycia do tego łatwo się czyści. Jak dla mnie BOMBA! :hi: