Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By Mario V -  12 maja 2011, 21:13
 pomorskie
#44214
rosk pisze:chciałbym ożywić wnętrze mojego golfiny i pomyślałem o czyms takim http://moto.allegro.pl/pokrowce-bmw-e30 ... 94917.html" onclick="window.open(this.href);return false; tu kurat bmw ale co myślicie o takich pokrowcach,wszelkie opinie mile widziane może ktoś zakadał.

Jak dla mnie to strasznie wiocha zajeżdża, wygląda jak skóra z fiata 125p
poza tym jak bawić się w skore to po całości czyli boki drzwi podłokietnik zęby to miało ręce i nogi :D
By Bolek10 -  19 kwie 2012, 12:09
 śląskie
#70100
Witam,

Panowie, czy na dzień dzisiejszy pokrowce kosztują podobnie (edit: wlasnie znalazlem na stronie VW... przod kosztuje 1040 + ty³ 933 + na srodkowy zaglowek 88zl = 2061zl... no comment. ) ??? Na stronie VW: Nr kat.: 1K0 054 690 X Cena: —

Czy wg szanownej opinii forumowiczów opłaca się inwestować w oryginalne pokrowce VW? Polecacie jakiś dobry sklep w okolicach Częstochowy, gdzie ew mógłbym zakupić jakieś dobre zamienniki, lecz tańsze?

Czy montował już ktoś pokrowce firmy Kegel Błażusiak bądź też od Auto-Icma ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Tyson -  19 kwie 2012, 19:03
 mazowieckie
#70168
Ja dałem sobie na luz z pokrowcami. Dlaczego? Cena :lol:
Przykładowe fotele, dodam że można w lepszej cenie wyrwać, wystarczy poszukać cierpliwie.
Jak fotele się zniszczą to wrzucę inne, ale to jeszcze trochę czasu upłynie :)
By michalza -  23 cze 2019, 10:14
 pomorskie
#275267
Nie chce tworzyć nowego tematu, dlatego odgrzewam ten tutaj. Potrzebuję zakupić pokrowiec na dwa przednie siedzenia, bo ten który użytkuje (kierowca), powoli zaczyna się pruć materiał. A nie chce mi się za bardzo tapicerować - ze względu na sporawe koszta.
Przeglądam oferty np tutaj pod linkiem: https://automotohit.pl/Pokrowce-samochodowe-na-fotele - maja spory wybór zarówno uniwersalnych jak i dedykowanych pokrowców. Pytanie tylko jak z wygodą ich użytkowania?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2019, 8:25 przez michalza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By jarek60 -  24 cze 2019, 8:19
 zachodniopomorskie
#275295
Może kto wie gdzie kupić gotową tapicerkę do foteli znalazłem tylko dolne siedlisko lewe na aukcji znanego portalu i nic więcej cena uważam niska. Oglądałem program turbo i tam opłaciło się kupić nową całą -używanej nie chcę ani innych foteli. Zna kto sklep poza aso przydała by się ładna skóra za rozsądne pieniądze (na mojej paskudne plamy jak nasikane ohydna) sam wymienię.