Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Ramzes -  15 kwie 2015, 0:50
 kujawsko-pomorskie
#173960
dezmond pisze:Witam, od pewnego momentu nie działa mi regulacja odcinka lędźwiowego. Ma ktoś jakąś instrukcje jak krok po kroku rozebrać taki fotel? Silniczek od tego wydaje takie same dźwięki jak przed usterką ale nic się nie dzieje ... Fotele takie same jak na tej aukcji http://allegro.pl/fotele-skora-tapicerk ... 84368.html
Przyłączam się. U mnie też to nie działa. Z tym, że w jednym silniczek słychać a w drugim nie.
By kamilwlc -  07 lut 2017, 20:55
 opolskie
#247339
Cześć, niedawno kupiłem mk5 GTI z pompowanymi ledzwiami, nie działały wiec zmieniłem bezpiecznik, pobawiłem sie fotelem kierowcy, chciałem sprawdzić fotel pasażera i przy pierwszym przyciśnięciu pali bezpiecznik. Ktoś ogarniał ten temat? Gdzieś przecierają sie kable czy problem w silniczkach?
Awatar użytkownika
By Cimek -  13 mar 2017, 12:54
 opolskie
#248751
kamilwlc pisze:A jak ma palić przy kolejnym razie jak już spalony? :) jeszcze go pod VCDSem nie miałem ale komp Helli nie pokazywał nic
No może to jest czepianie słów :laugh: Musisz odkręcić oparcie od siedziska, od dołu masz plastikowe haczyki, które jakby zachodzą na siebie. Potem jak to rozbierzesz, podwiń lekko z tyłu ten materiał, tam są haczyki plastikowe zaczepione o drut w oparciu. Jak będę miał chwilę to porobię zdjęcie