Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By stotas -  14 lis 2015, 15:08
 wielkopolskie
#200430
Witam

Posiadam w swoim aucie przełącznik sterowania lusterek 1J1959565A, chciałbym wymienić na wersję z chromem, ale po przełączniku widzę inne położenie grzania lusterk. Podrzućcie, który kupić aby działał bez problemu.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  14 lis 2015, 17:16
 dolnośląskie
#200450
stotas pisze:Witam

Posiadam w swoim aucie przełącznik sterowania lusterek 1J1959565A, chciałbym wymienić na wersję z chromem, ale po przełączniku widzę inne położenie grzania lusterk. Podrzućcie, który kupić aby działał bez problemu.
nie ma to najmniejszego znaczenie z ktorej strony masz podgrzewanie lusterek
Awatar użytkownika
By stotas -  14 lis 2015, 20:00
 wielkopolskie
#200483
A-R-T-U-R pisze:
stotas pisze:Witam

Posiadam w swoim aucie przełącznik sterowania lusterek 1J1959565A, chciałbym wymienić na wersję z chromem, ale po przełączniku widzę inne położenie grzania lusterk. Podrzućcie, który kupić aby działał bez problemu.
nie ma to najmniejszego znaczenie z ktorej strony masz podgrzewanie lusterek
dzieki ARTUR
Awatar użytkownika
By miodek89 -  08 sie 2017, 17:57
 mazowieckie
#255593
Różnica w opcjach? U mnie pokrowiec tylko chodzi na lewo lub prawo. Składanych nie mam, a podgrzewanie działa razem z tylna szyba

Obrazek
Awatar użytkownika
By miodek89 -  08 sie 2017, 20:57
 mazowieckie
#255603
Słuchaj, może dla Ciebie to oczywiste. Tak jak wyżej pisałem ja mam grzanie lusterek jak włączę grzanie tylnej szyby.

Więc dlatego zapytałem..

Miałem też zapytać czy jak wybiorę przełącznik z graniem to będzie działać po przekreceniu go? Mimo, że wcześniej takiej wersji nie miałem?

Ale ok, już daruje sobie.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  08 sie 2017, 21:57
 śląskie
#255606
Kolego @miodek89 włącznik lusterek czy mam grzanie po prawej po lewej czy w środku ikonkę to na to miejsce ustawiasz.
Zobacz sobie że lustra grzeją nie zależnie od tylnej szyby.
Włącz grzanie lusterek i dotknij wkładów i zobaczysz :P
W tym co masz grzanie załącza się ustawieniem włącznika własnie na połowę pomiędzy L a R