Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By ruszko -  22 kwie 2015, 14:38
 lubuskie
#174989
Witam

Chciałbym prosić o pomoc. Obecnie w swoim Golfie z rocznika 2005 od strony kierowcy mam przełącznik sterowania szybami o nr 1K4959857 i teraz chcę wymienić na takie http://allegro.pl/przelacznik-szyby-chr ... 75115.html

A także przełącznik lusterek posiadam 1K0959565A a chcialbym http://allegro.pl/golf-v-vi-passat-b6-p ... 98036.html
z tym ze ja nie mam składanych lusterek a i sam przełącznik ma tylko L i R a po środku grzanie lusterek a ten nowy jakieś dodatkowe opcje.

Proszę o pomoc czy będzie to działać bez problemu bo jestem na etapie renowacji pozdzieranych uchwytów drzwi a co za tym idzie także i pozdzieranych przełączników.

Pozdrawiam
By ruszko -  23 kwie 2015, 17:59
 lubuskie
#175161
A jeszcze musze dopytac o jedno :p Poniewaz teraz dostalem odpowiedz do sprzedawcow tych przelacznikow (napisalem do nich zanim napisalem post na forum) ze nie beda pasowac do mojego auta poniewaz "jesli nr oryginału 5ND959857 się pokrywa będzie pasować" a nie wiem skad mam miec taki nr. To sie tyczylo przelacznika podnoszenia szyb a co do lusterek to na pytanie czy bedzie paswac do omjego rocznika dostalem odpowiedz aby porownac do oryginalu po czym opisalem swoj oryginal i dostalem odpowiedz "Nie będzie pasował jeśli ma Pan inny" Tak wiec nie wiem czym oni sie sugeruja ze beda lub nie beda pasowac.
By ruszko -  23 kwie 2015, 18:35
 lubuskie
#175167
A powiedz mi jeszcze tylko czy to ze szyby przy probie podniesienia najpierw jada do gory tak 1cm po czym jada na sam dol, i nie ma to znaczenia czy steruje nimi z panelu kierowcy czy kazdą szyba osobno. uzywalem WD40 na prowadnicach ktory dalem w szczeliny po otwarciu szyb ale nic to nie dalo. czy to wina przelacznikow ale dziwne ze wszystkich. I to tez nie jest za kazdym razem tylko roznie.
Awatar użytkownika
By Ramzes -  23 kwie 2015, 20:44
 kujawsko-pomorskie
#175197
Dexter23pl pisze:Sterowniki szyb do wymiany na nowsze rocznikowo. Przechodzilem ten temat. Po wymianie nigdy przez dwa lata sie to nie powtórzyło.
A skąd wziąć takie sterowniki? Mam ten sam problem co kolega pisze :)
By ruszko -  24 kwie 2015, 19:41
 lubuskie
#175376
no to nie ma nic takiego na allegro niestety :( a jak już kupie to wystarczy to podmienić bez żadnego adaptowania w VCDS czy jednak nie. A ten moduł jest w drzwiach kierowcy czy pasażera ?

A o jakim skanie mowisz ??