Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By Kris84 -  14 lip 2015, 0:44
 pomorskie
#185201
Witam , czy ktoś z tu obecnych wyjmował może podsufitkę z Jetty V, czy wyjmę ja przez tylne drzwi jeśli zdemontuje przednie fotele ? delikatnie przy przedniej lampce odchodzi mi materiał i chcę to naprawić u tapicera , bądź okleić całą na nowo gdy będzie taka potrzeba , a wątpię ze jakikolwiek tapicer podejmie się podklejania tego gdy podsufitka nie jest zdemontowana

Oraz jakie podsufitki pasują jeszcze do Jetty , czy z Golfa 5d pasuje do Jetty, ja mam wersje bez szyberdachu ale to chyba nie robi róznicy .
Awatar użytkownika
By Soad7 -  14 lip 2015, 19:50
 wielkopolskie
#185270
Możesz jeszcze wycinać tylną szybę :)
Na forum furmanka jet tip jak wymienić podsufitówke w jetcie i trzeba wyciągnąć przednie fotele i włożyć przez tylne drzwi.
Podsufitówki pasują od golfów 5d na 98%, na pewno sa inne słupki C jakbyś chciał zmieniać na czarne, reszta to samo.
By Kris84 -  14 lip 2015, 20:38
 pomorskie
#185277
no właśnie wolałbym uniknąć wycinania tylnej szyby :) dzięki Soad7 znalazłem ten temat o którym mówisz , widzę że to trochę pracochłonne zadanie żeby nic nie uszkodzić , on tam właśnie piszę że jest za szeroka żeby tylnymi drzwiami upychać do środka i dlatego demontaż przednich foteli , kierownicy i tunelu środkowego i wsadzanie przednimi drzwiami