Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By cynik606 -  02 sie 2015, 23:16
 wielkopolskie
#187388
Witam,
Nie wiem jak Wy, ale ja nie wożę w aucie książki serwisowej w schowku przed pasażerem.
W związku z tym powstała tam luka, którą od samego początku chciałem zamienić w mini-szufladę, w której można by schować np. zmieniarkę cyfrową, adapter multimedialny lub inne małe akcesoria.

Samą szufladę wykonałem z pleksi (dostępna np. na Allegro).
Wyciąłem (polecam piłkę do metalu, a później drobny papier ścierny lub pilnik) wszystkie boki oraz dno, a następnie skleiłem w całość:

Obrazek

Początkowo tak miałem zostawić, ale szuflada wysuwała się, a przedmioty w niech schowane stukały przy jeździe po nierównościach.
Wpadłem na pomysł, aby okleić ją czymś i okazało się, że istnieje gotowa okleina (również na Allegro) wykonana z materiału, którym wyściełany jest schowek:

Obrazek

Obrazek

Efekt końcowy:

Obrazek

W schowku było tak:

Obrazek

a jest tak:

Obrazek

Pozdro.
Awatar użytkownika
By cynik606 -  02 sie 2015, 23:43
 wielkopolskie
#187402
Jak dla mnie super. Jest naprawdę podobna do tego co jest w schowku. Minimalnie inny odcień, ale to widać tylko przy dobrym oświetleniu.
Klej dobrze trzyma, nic nie puściło przez kilka miesięcy.
Awatar użytkownika
By cynik606 -  12 sie 2015, 21:56
 wielkopolskie
#188550
OK, zmierzę ją przy najbliższej okazji. W pierwotnej wersji było 235mm x 170mm x 30mm (szerokość, głębokość, wysokość), ale później coś skorygowałem. Dam znać.

EDIT:
Sprawdziłem dzisiaj. Wymiary mojej szuflady to: 240mm x 160mm x 27mm (szerokość, głębokość, wysokość).