Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By pawel_1977 -  26 mar 2008, 9:49
 -------
#8735
Czy ktos z Was ma moze w swoim Golfiku pod przednimi fotelami szuflady? :?
No wlasnie, zamawiam wlasnie nowego Golfa i tak mnie zainteresowala ta opcja, tylko nie wiem:
1. Czy jest to zabawka na paczke gumy do zucia czy rzeczywiscie zmiesci sie tam np. mapa polski (taka formatu A4)?
2. Czy nie trzeszczy to i nie wydaje innych odglosow w czasie jazdy?
3. Czy fotele przednie da sie tak samo wygodnie przesuwac (slyszalem, ze fotele sa troche inne pod te szuflady)?

Z gory dzieki za info
By lisik -  26 mar 2008, 10:37
 -------
#8739
Zabawka na 4 plyty CD w pelowymiarowych pudelkach, nic innego sie tam nie zmiesci niestety :( A atlas formatu a 4 raczej nie, raczej a5 ale co to za atlas ;)
Awatar użytkownika
By maluszek -  26 mar 2008, 16:58
 mazowieckie
#8752
ja mam. strasznie ma³a. ja tam czasem wo¿ê wykrywacz radaru i kabel vag-com. p³yty cd cie¿ko upchaæ. ksi±¿ki raczej ¿adne nie wejd±.

trzeszczeæ nic nie trzeszczy.

a fotele tylko z manualnym ustawieniami. te elektryczne z pamiêci± nie wchodz± w rachubê (za ma³o miejsca na szufladê).
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  03 kwie 2008, 7:59
 -------
#9107
Ja tylko tam mam zolta kamizelke i CD do nawigacji. Zadnych odglosow w czasie jazdy.
Awatar użytkownika
By pitt52 -  08 sie 2015, 7:18
 śląskie
#188017
Szanowni koledzy. Przydałby mi się schowek montowany pod fotel kierowcy. Mam taki pod fotelem pasażera i nie wiem czy mogę również zamontować taki pod kierowcy? Chodzi o to, że mam fotel elektryczny. Czy ktoś to przerabiał? :hmmm:
By orh -  08 sie 2015, 9:19
 małopolskie
#188028
Rozumiem że masz szufladę pod fotelem pasażera ? Jesli tak to pod fotelem kierowcy możesz założyć szufladę. Musisz poszukać takiej pod fotel kierowcy gdyż nie da się zamienić tej co masz ( są po prostu szuflady lewe i prawe )..
Awatar użytkownika
By pitt52 -  08 sie 2015, 20:44
 śląskie
#188085
Dzięki orh za odpowiedź. To, że prawa nie pasuje pod lewy fotel to ja wiem. Pytałem w serwisie i dowiedziałem się, że niestety te schowki nie mogą być montowane do foteli elektrycznych. Prawy fotel mam manualny a kierowcy niestety elektryczny. :evil: Chyba nici z tego. Pzdr
By orh -  08 sie 2015, 23:36
 małopolskie
#188100
hmm ... Masz elektryczny fotel kierowcy wersje full elektryki ? ( 1 2 3 zapamientane pozycje plus elektryka oparcia i osobno siedziska ?
Awatar użytkownika
By pitt52 -  09 sie 2015, 6:57
 śląskie
#188106
Nie, no nie doprecyzowałem. Elektryczna jest regulacja przód tył, góra dół, podgrzewany i pompowane lędźwie. Bez opcji zapamiętania ustawień, to znaczy nie wiem jak jest w vw, ale w rodzinnym bmw jest zapamiętanie trzech ustawień przyciskami, o których mówisz, a u mnie tego jedynie nie ma. Czekam a może ktoś z kolegów się wypowie, że jednak da się ten schowek zamontować bo on ma. Pzdr :hi:
By billkill -  12 sie 2015, 10:07
 śląskie
#188481
Ja przerabiałem u siebie, nie mam pełnej elektryki fotela bo brakuje mi podnoszenia, ale za to są lędźwia i grzanie co w niczym nie przeszkadzało żeby podpiąć półeczkę od strony kierowcy
Awatar użytkownika
By Budżak -  18 sie 2016, 17:50
 mazowieckie
#237274
Kotlet. :fluff:

Przy samych lędźwiach i grzaniu da radę włożyć szufladę. Kwestia czy pod elektrycznie sterowany fotel da jednak radę zamontować szufladę czy nie? Ktoś to sprawdzał?
Awatar użytkownika
By Ramzes -  18 sie 2016, 18:22
 kujawsko-pomorskie
#237277
Budżak pisze:Kotlet. :fluff:

Przy samych lędźwiach i grzaniu da radę włożyć szufladę. Kwestia czy pod elektrycznie sterowany fotel da jednak radę zamontować szufladę czy nie? Ktoś to sprawdzał?
Ja mam lędźwie i grzanie i mam szuflady
Awatar użytkownika
By Budżak -  18 sie 2016, 18:32
 mazowieckie
#237279
Ramzes pisze:
Budżak pisze:Kotlet. :fluff:

Przy samych lędźwiach i grzaniu da radę włożyć szufladę. Kwestia czy pod elektrycznie sterowany fotel da jednak radę zamontować szufladę czy nie? Ktoś to sprawdzał?
Ja mam lędźwie i grzanie i mam szuflady
No przecież to napisałem :ok:
Awatar użytkownika
By Ramzes -  18 sie 2016, 19:16
 kujawsko-pomorskie
#237281
Budżak pisze:
Ramzes pisze:
Budżak pisze:Kotlet. :fluff:

Przy samych lędźwiach i grzaniu da radę włożyć szufladę. Kwestia czy pod elektrycznie sterowany fotel da jednak radę zamontować szufladę czy nie? Ktoś to sprawdzał?
Ja mam lędźwie i grzanie i mam szuflady
No przecież to napisałem :ok:

A no tak, jak zwykle nie doczytałem :tooth: sorki za zaśmiecanie :thank_you:
Awatar użytkownika
By pitt52 -  18 sie 2016, 21:14
 śląskie
#237290
Ramzes pisze:
Budżak pisze:
Ramzes pisze:
Ja mam lędźwie i grzanie i mam szuflady
No przecież to napisałem :ok:

A no tak, jak zwykle nie doczytałem :tooth: sorki za zaśmiecanie :thank_you:
Ja tam nie wiem, ale sprawdzałem to kiedyś w ASO i jeśli jest sterowanie elektryczne, to nie da się zamontować szuflady.