Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By Marcelix -  31 maja 2019, 9:51
 podlaskie
#274572
Sorki za drugi post, bo coś pierwszego nie wysłał, a później już był.
Co do tematu, to ja bym to zrobił gdybym miał czas. Po to jest forum żeby zasięgnąć porady, niczego złego w tym nie widzę, nie każdy musi znać się na wszystkim. Wystarczyło by wklejać zdjęcia bezpośrednio na forum, a nie w jakichś foto coś tam, które po jakimś czasie wygasają a na forum zostaje kupa bezużytecznych odnośników.
By szynowak -  31 maja 2019, 13:06
 kujawsko-pomorskie
#274574
Dodawałem podłokietnik u siebie, bardzo proste. Ktoś prowadzi taki blog o doposażeniu vw golfa wariant vw blogspot modyfikacje czy jakoś tak się to nazywa i tam są wszystkie fotorelacje. W tych czasach wszystko da się znaleźć. Ja wiem, że dużo osób się powtarza, ale nie popadajmy w paranoje, żeby karcić za odkop. Nie ma zdjęć to kolega napisał, bo może nie jest biegły w tych sprawach a wpisy stare/nieaktualne. Przez takie zachowania tylko tracimy członków, a nie zapominajmy, że to ludzie tworzą forum i wpływają na rozwój

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

By seebst -  14 lip 2021, 19:44
 lubuskie
#286703
Chcę wywalić ze schowka pod podłokietnikiem zmieniarkę, ale żadne z moich kluczy nie chcą odblokować jej, żeby wyjąć i nie mam pojęcia jak to zrobić. Który klucz będzie odpowiedni.?
Obrazek

I czego mogę się spodziewać po wyciągnięciu zmieniarki?
Obrazek

Chciałem zdemontować cały podłokietnik wraz z tym schowkiem, ale nie wiem jak się do tego zabrać w moim golfie plusie, bo odkręciłem dwie śruby od uchwytu na napoje, ale nic nie chce drgnąć, a nie chcę też na siłę ciągnąć. Szkoda, że te zdjęcia z początku tematu nie działają.