Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By pitt52 -  19 mar 2017, 16:15
 śląskie
#249095
carolsz pisze:
pitt52 pisze:
carolsz pisze:bez problemu się montuje pod pasażerem ?
Bez żadnego problemu. Tam są dwa otwory z blaszkami na wkręty, a przynajmniej u mnie tak jest.
u mnie faktycznie też są wycięcia i najprawdopodobniej otwory, ale dostęp słaby, wyciągałeś fotel jak montowałeś ? śruby jakie są ? bo widzę na allegro są bez a też bym sobie gaśnice tam wsadził.
Tak, wyciągałem fotel a w zasadzie po odkręceniu odchyliłem do tyłu. Fotel przykręcony jest śrubami na klucz trzpieniowy natomiast uchwyt na wkręty. Zobacz sobie w etce dokładnie bo nie wiem powiem szczerze jakie rozmiary mają.
By carolsz -  19 mar 2017, 16:40
 dolnośląskie
#249097
ok dzięki, w etce śrubki 4,2x16, przed chwilą w domu znalazłem 4x12 ciekawe czy będą pasowały a jak nie to cos się wymyśli, uchwyt już zamówiony :) zawsze gaśnice albo jakieś pudełko wielkości apteczki z czymś można wstawić
By eRR -  23 mar 2017, 11:19
 dolnośląskie
#249330
pitt52 pisze:Wczoraj montowałem schowki pod fotelami. Pod fotelem kierowcy mam przykręcony uchwyt na gaśnicę. I dobrze. Pod fotelem pasażera natomiast, na tej samej wysokości są jedynie otwory na wkręty tak samo rozmieszczone. Powiedzcie mi, co tam macie przykręcone?
Pod każdym fotelem kierowcy da się zamontować gaśnicę? Ja u siebie mam szuflady pod obydwoma fotelami. Gaśnicę chętnie bym tam zamontował bo hałasuje mi w bagażniku. Tylko jak?
Awatar użytkownika
By Cimek -  23 mar 2017, 18:31
 opolskie
#249365
eRR pisze:
pitt52 pisze:Wczoraj montowałem schowki pod fotelami. Pod fotelem kierowcy mam przykręcony uchwyt na gaśnicę. I dobrze. Pod fotelem pasażera natomiast, na tej samej wysokości są jedynie otwory na wkręty tak samo rozmieszczone. Powiedzcie mi, co tam macie przykręcone?
Pod każdym fotelem kierowcy da się zamontować gaśnicę? Ja u siebie mam szuflady pod obydwoma fotelami. Gaśnicę chętnie bym tam zamontował bo hałasuje mi w bagażniku. Tylko jak?
musisz wywalić szufladę i zamontować uchwyt. Będziesz musiał prawdopodobnie odkręcić fotel do tej czynności.
By carolsz -  24 mar 2017, 17:15
 dolnośląskie
#249409
Cimek pisze:
eRR pisze:
pitt52 pisze:Wczoraj montowałem schowki pod fotelami. Pod fotelem kierowcy mam przykręcony uchwyt na gaśnicę. I dobrze. Pod fotelem pasażera natomiast, na tej samej wysokości są jedynie otwory na wkręty tak samo rozmieszczone. Powiedzcie mi, co tam macie przykręcone?
Pod każdym fotelem kierowcy da się zamontować gaśnicę? Ja u siebie mam szuflady pod obydwoma fotelami. Gaśnicę chętnie bym tam zamontował bo hałasuje mi w bagażniku. Tylko jak?
musisz wywalić szufladę i zamontować uchwyt. Będziesz musiał prawdopodobnie odkręcić fotel do tej czynności.
jest opcja montażu pod fotelem pasażera i kierowcy (jeśli ktoś nie ma) http://www.oemepc.com/vw/part_single/ca ... ng/e#sec_1 , to się opiera na podłodze, więc nie ma problemu z szufladkami.
Awatar użytkownika
By pitt52 -  24 mar 2017, 20:06
 śląskie
#249417
Cimek pisze:
eRR pisze:
pitt52 pisze:Wczoraj montowałem schowki pod fotelami. Pod fotelem kierowcy mam przykręcony uchwyt na gaśnicę. I dobrze. Pod fotelem pasażera natomiast, na tej samej wysokości są jedynie otwory na wkręty tak samo rozmieszczone. Powiedzcie mi, co tam macie przykręcone?
Pod każdym fotelem kierowcy da się zamontować gaśnicę? Ja u siebie mam szuflady pod obydwoma fotelami. Gaśnicę chętnie bym tam zamontował bo hałasuje mi w bagażniku. Tylko jak?
musisz wywalić szufladę i zamontować uchwyt. Będziesz musiał prawdopodobnie odkręcić fotel do tej czynności.
Nie prawda. Szuflada nie przeszkadza. Mam dwie i dwa uchwyty i nic nie zawadza, a dostęp jest ok.
Awatar użytkownika
By Cimek -  24 mar 2017, 22:03
 opolskie
#249424
pitt52 pisze:
Cimek pisze:
eRR pisze:
Pod każdym fotelem kierowcy da się zamontować gaśnicę? Ja u siebie mam szuflady pod obydwoma fotelami. Gaśnicę chętnie bym tam zamontował bo hałasuje mi w bagażniku. Tylko jak?
musisz wywalić szufladę i zamontować uchwyt. Będziesz musiał prawdopodobnie odkręcić fotel do tej czynności.
Nie prawda. Szuflada nie przeszkadza. Mam dwie i dwa uchwyty i nic nie zawadza, a dostęp jest ok.
Widzę że masz G+ a tam chyba jest inna rama. Siedzi się jakby wyżej (takie odniosłem wrażenie)