Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By pitt52 -  04 mar 2017, 17:32
 śląskie
#248364
Wczoraj montowałem schowki pod fotelami. Pod fotelem kierowcy mam przykręcony uchwyt na gaśnicę. I dobrze. Pod fotelem pasażera natomiast, na tej samej wysokości są jedynie otwory na wkręty tak samo rozmieszczone. Powiedzcie mi, co tam macie przykręcone?
Awatar użytkownika
By pitt52 -  05 mar 2017, 7:56
 śląskie
#248385
Widzę, że kolegom się na żarty zebrało. Dobrze, śmiech to zdrowie. Proszę jednak zachować je dla siebie i cytując klasyka "nie zaśmiecać forum". Ponawiam pytanie. Nie chodzi mi o schowek tylko o coś, co jest przykręcone dwoma wkrętami do poprzecznej podłużnicy w podłodze bo jest na to coś miejsce. Pzdr
Awatar użytkownika
By pitt52 -  05 mar 2017, 14:03
 śląskie
#248394
arianm pisze:Pod siedzeniem pasażera jest mocowany moduł telefonu- czy coś w tym stylu.
U mnie jest pokaźnych rozmiarów pucha z mnóstwem dochodzących kabli firmy NOKIA.
o widzisz, w końcu coś konkretnego
Awatar użytkownika
By pitt52 -  18 mar 2017, 7:42
 śląskie
#249029
Tak aby zamknąć temat. Chodzi mi o to:Obrazek
Teraz taki sam uchwyt jak pod siedzeniem kierowcy mam pod pasażerem. Oczywiście może to być cokolwiek innego a nie gaśnica, apteczka itp.
By carolsz -  18 mar 2017, 7:46
 dolnośląskie
#249030
pitt52 pisze:Tak aby zamknąć temat. Chodzi mi o to:Obrazek
Teraz taki sam uchwyt jak pod siedzeniem kierowcy mam pod pasażerem. Oczywiście może to być cokolwiek innego a nie gaśnica, apteczka itp.
jaki to ma numer ?
Awatar użytkownika
By pitt52 -  18 mar 2017, 8:35
 śląskie
#249032
carolsz pisze:
pitt52 pisze:Tak aby zamknąć temat. Chodzi mi o to:Obrazek
Teraz taki sam uchwyt jak pod siedzeniem kierowcy mam pod pasażerem. Oczywiście może to być cokolwiek innego a nie gaśnica, apteczka itp.
jaki to ma numer ?
W aukcji, na której zakupiłem był taki nr 5M0860265. Pzdr :thank_you:
By carolsz -  19 mar 2017, 15:24
 dolnośląskie
#249093
pitt52 pisze:
carolsz pisze:bez problemu się montuje pod pasażerem ?
Bez żadnego problemu. Tam są dwa otwory z blaszkami na wkręty, a przynajmniej u mnie tak jest.
u mnie faktycznie też są wycięcia i najprawdopodobniej otwory, ale dostęp słaby, wyciągałeś fotel jak montowałeś ? śruby jakie są ? bo widzę na allegro są bez a też bym sobie gaśnice tam wsadził.