Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By piotrekp -  16 maja 2017, 16:48
 małopolskie
#251991
Hej,

Mam pytanie odnosnie czujnika zajętości fotela kierowcy w fotelach z anglika. Czy oba posiaają czujnik zajętości fotela?
Ostatnio zmieniony 01 sie 2017, 11:45 przez piotrekp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By piotrekp -  16 maja 2017, 17:20
 małopolskie
#251995
Mam czujniki zajętości w obu fotelach, tylko po założeniu foteli od anglika do europejskiego samochodu nadal wymaga zapiecia pasów na prawym fotelu (czyli angielskiego kierowcy - pasy na fotelu kierowcy muszą być zapięte, niezaleznie czy ktos na nim siedzi czy nie) :-)
Awatar użytkownika
By Cimek -  16 maja 2017, 18:06
 opolskie
#251998
piotrekp pisze:Mam czujniki zajętości w obu fotelach, tylko po założeniu foteli od anglika do europejskiego samochodu nadal wymaga zapiecia pasów na prawym fotelu (czyli angielskiego kierowcy - pasy na fotelu kierowcy muszą być zapięte, niezaleznie czy ktos na nim siedzi czy nie) :-)
Kierowca nie ma czujnika, bo Trzeba zapiąć pasy, więc zbędny. To pewnie generuje błąd. Wypnij od kierowcy. Czujnik nie został ściśnięty u pasażera ? Z anglika potrafią być "po zalaniu".
Zamień miejscami czujniki. Od tego zapięcia/klamry pasa idą jakieś kabelki? Być może nie posiadasz .
By grzesiek1969 -  07 cze 2017, 11:42
 opolskie
#252904
Miałem tak samo. Ja odpiąłem w kostce czujnik zajętości. Teraz pasażer nie ma tego czujnika, ale ja głównie jeżdżę sam, więc mi to nie przeszkadza :blush: