Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By OrangePL -  02 sie 2017, 22:51
 pomorskie
#255402
Witam, gdzieś w Internecie widziałem jak ktoś obił kieszenie drzwi materiałem (do takiego jakby rowka/zagłębienia), i rodzi się pytanie, robił to ktoś? Jak się do tego zabrać? Jaki materiał użyć?
Awatar użytkownika
By Cimek -  03 sie 2017, 9:16
 opolskie
#255409
OrangePL pisze:Witam, gdzieś w Internecie widziałem jak ktoś obił kieszenie drzwi materiałem (do takiego jakby rowka/zagłębienia), i rodzi się pytanie, robił to ktoś? Jak się do tego zabrać? Jaki materiał użyć?
Jakiś link wrzuć o co biega.
By soja -  03 sie 2017, 10:32
 zachodniopomorskie
#255410
Ja to zrobiłem u tapicera. Przednie i tylne drzwi. Wygląda to bardzo dobrze. Ale roboty jest sporo jeśli zależy ci na precyzji. Bo trzeba odczepić kieszeń od wewnątrz. Do tego można uszyć wkładki w te kieszenie. Ja jeszcze dodatkowo obszyłem je czerwoną skórą jak dywaniki podłogowe.Wszystko oczywiście w tym samym kolorze

wnęki z małymi wkładkami
Obrazek

dywaniki obszyte tą samą skórką i z robionym napisem mojej wersji auta, czyli Sportline

Obrazek
By OrangePL -  03 sie 2017, 23:58
 pomorskie
#255441
soja pisze:Ja to zrobiłem u tapicera. Przednie i tylne drzwi. Wygląda to bardzo dobrze. Ale roboty jest sporo jeśli zależy ci na precyzji. Bo trzeba odczepić kieszeń od wewnątrz. Do tego można uszyć wkładki w te kieszenie. Ja jeszcze dodatkowo obszyłem je czerwoną skórą jak dywaniki podłogowe.Wszystko oczywiście w tym samym kolorze

wnęki z małymi wkładkami
Obrazek

dywaniki obszyte tą samą skórką i z robionym napisem mojej wersji auta, czyli Sportline

Obrazek

O dokładnie o to chodzi, w jaki sposób odczepić kieszenie ? Jakim materiałem obie ? Jaki koszt ;)
By soja -  04 sie 2017, 9:43
 zachodniopomorskie
#255447
Nie wiem to robił tapicer ale na pewno odczepił kieszenie od wewnątrz
Ceny nie pamiętam. Materiał ty wybierasz ale nie każdego się nada. Nie może być za gruby
Awatar użytkownika
By $iemi -  22 sie 2017, 12:16
 mazowieckie
#256033
Robilem Ostatnio takie obijanie całych kieszeni trzeba rozkleic elementy od boczkami później skleic. Przechlapalem robotów mnie zajęło to prawie 2 tyg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
FotoObrazek

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka