Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
#250694
Dexter23pl pisze:Pewnie kabel od multi źle podszedł
ok, dzisiaj to sprawdzę i dam znać

Dodano po 8 godzinach 45 minutach 23 sekundach:
Niestety to nie jest to. Zakładałem poduszkę bez kabla i dalej tak trochę jakby wyciśnięta. Jak znajdę dłuższą chwilę to pokombinuje coś z tymi mocowaniami i śrubami.
#254903
morfeusz747 pisze:Mam pytanie odnośnie kolorów kierownic. Mam 2005r modelowo i środek w kolorze antracyt. Szukam skórzanej kierownicy bez multi ale wszystkie są czarne, chyba że tak nieudolnie robią zdjęcia na allegro :-) one wychodziły w dwóch kolorach w ogóle?
Wydaje mi się ze jeśli chodzi o 3 ramienna skórzana kierownice to była tylko czarna. Poduszka była jedynie w kolorze antracyt bądź czarnym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#254907
JaworVw pisze:
morfeusz747 pisze:Mam pytanie odnośnie kolorów kierownic. Mam 2005r modelowo i środek w kolorze antracyt. Szukam skórzanej kierownicy bez multi ale wszystkie są czarne, chyba że tak nieudolnie robią zdjęcia na allegro :-) one wychodziły w dwóch kolorach w ogóle?
Wydaje mi się ze jeśli chodzi o 3 ramienna skórzana kierownice to była tylko czarna. Poduszka była jedynie w kolorze antracyt bądź czarnym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wychodziły trójramienne bez multi w kolorze antracyt, te czarne to od MY2006


Obrazek
Obrazek
#254910
morfeusz747 pisze:@Mettenoos

Dzięki ;) Możesz podać jeszcze albo wrzucić sreena nr puszki w antarcycie z modelu 2005, trójramienna oczywiście

Ogólnie wrzucał ktoś czarną kierę do antracytowego wnętrza? Bo chyba za dobrze to nie wygląda wtedy :fluff:
Kwestia gustu i estetyki. Ja mam czarną multi, ale ja malowałem plastiki we wnętrzu na czarno i wg mnie-jako tako wygląda. Kiedyś wrzuciłem fotkę z wymiany. Jak znajdę to wrzucę (a jak nie , to zrobię nową). Jak zobaczysz wyżej, jest zdjęcie głównie guzików, ale poduszkę widać. Nie jest ona czarna, lecz ciemniejsza niż antracyt
#254914
morfeusz747 pisze:@Mettenoos

Dzięki ;) Możesz podać jeszcze albo wrzucić sreena nr puszki w antarcycie z modelu 2005, trójramienna oczywiście

Ogólnie wrzucał ktoś czarną kierę do antracytowego wnętrza? Bo chyba za dobrze to nie wygląda wtedy :fluff:
Ale smych ori puszek nie ma, to cały komplet z poduszką

Dodano po 2 minutach 11 sekundach:
Ja muałem czarną kierownice w antracytowym wnętrzu, jako że środkowa część kokpitu tez jest czarna to wyglądało ok, laik nie odróżnia
#254923
morfeusz747 pisze:Słownik w tel mi źle wstawił wyraz, oczywiście chodziło mi o całą poduszkę. Patrząc na allegro to airbag jest droższy od samej kierownicy.
No to z racji "chodliwości". Ja jak teraz założyłem skórę, to nie wymienię tak szybko (Może z mk6 będzie tańsza jak i moduł). Jedynie co , to korcą mnie plastikowe guziki. Nie wiem ile w tym prawdy , ale jest dużo numerów zamiennych. Znajomy kupił ode mnie poduchę fotela z 3D na 5D. Numery inne, a działa (tak, miał niestety okazję wytestować). Także ważna jest ilość nabojów i mocowania/kształt.
#254924
morfeusz747 pisze:@Mettenoos

Dzięki ;) Możesz podać jeszcze albo wrzucić sreena nr puszki w antarcycie z modelu 2005, trójramienna oczywiście

Ogólnie wrzucał ktoś czarną kierę do antracytowego wnętrza? Bo chyba za dobrze to nie wygląda wtedy :fluff:

U mnie było tak fabrycznie. Czarna kiera z czarna poducha i wnętrze w antracyt. Chyba ze chodzi ci o jakiś jaśniejszy kolor, ale wg mnie to antracyt
Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11