Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By adek -  08 paź 2015, 21:32
 łódzkie
#195652
Lukasz89 pisze:
adek pisze:Może trochę nie do końca w temacie, ale czy orientujecie się, czy można wymienić sam emblemat VW w poduszce trójramiennej?
Nie... Jest on zgrzany z drugiej strony. Nie wyjmiesz go z czegoś starego (by się nadawał)i nie kupisz nowego bo niedostepny..
A zmiana plastikowej części z zachowaniem starej(sprawnej) poduszki wchodzi w grę, czy też element nie do dostania?
#195656
Jeśli dostaniesz w dobrym stanie nie naprawianą to da się to zrobić. Oryginał (sam front) nie występuje nawet w ASO. Zamienników nie ma (by były kompatybilne z poduszką, nie wierz Allegro...papier/internet przyjmie każde słowo)

Screen przykładowy:
Obrazek

bez "multi" poduszka ma numer 1K0880201BS
Awatar użytkownika
By qbq903 -  20 gru 2015, 16:17
 dolnośląskie
#206116
Próbowałeś szukać na szrocie?
Dla kierownicy trójramiennej, czworo-ramiennej i z przyciskami znaczek występuje w komplecie z poduszką.
Może na szrocie będą mieli coś z demontażu.
Poduszka dla kierownicy trójramiennej ma chyba numer 1K0880201BS ale to za drogi interes dla samego znaczka :p
Awatar użytkownika
By qbq903 -  20 gru 2015, 16:45
 dolnośląskie
#206120
Z allegro nie podawałem wyszukiwań - wydawało mi się, że to oczywiste żeby tam poszukać :p
Swoją drogą - trochę kosztuje taka zaślepka, myślałem, że z połowę tego będzie kosztować.
Mimo wszystko pojechałbym na szrot (może dlatego, że u siebie w mieście mam dość duży i do vw jest mnóstwo części).
#219062
Chce zmienić w swoim golfie mk 5 2003 kierownice z 4 ramiennej na 3 ramienną. Kierownice już zakupiłem, teraz czas na poduszkę, stąd moje pytanie - jednonabojowa czy dwunabojowa? Pewien handlarz powiedział mi żebym sprawdził w schowku ile wtyczek wchodzi w poduszkę pasażera, ale ja tam widzę jedynie 3 gniazda i 2 wtyczki w nie wpięte.

PS: Ma ktoś jakieś źródło gdzie mogę kupić same zaślepki do 3 ramiennej taniej niż 150zł?
#219081
kuchar pisze:Chce zmienić w swoim golfie mk 5 2003 kierownice z 4 ramiennej na 3 ramienną. Kierownice już zakupiłem, teraz czas na poduszkę, stąd moje pytanie - jednonabojowa czy dwunabojowa? Pewien handlarz powiedział mi żebym sprawdził w schowku ile wtyczek wchodzi w poduszkę pasażera, ale ja tam widzę jedynie 3 gniazda i 2 wtyczki w nie wpięte.

PS: Ma ktoś jakieś źródło gdzie mogę kupić same zaślepki do 3 ramiennej taniej niż 150zł?
w golfie raczej nie było poduszek na dwa naboje.
Stara poduszka podchodzi to po co chcesz kupować nową ? kupujesz zaślepkę pod 3 ramienna i po prostu przekładasz.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11