Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
#254938
Tak jest to poducha jak w mk6. Taka jak mam aktualnie poduchę w kierownicy spójrz w kartotece. Ale są 2-3 rodzaje tej poduchy dlatego lepiej pierw kupić kierownice wtedy ci poduszkę ktoś mądrzejszy ode mnie z forum dobierze. Ale ogólnie te poduchy już są dużo droższe niż te z mk5


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#254940
Skórzana bez multi mi wystarczy. No i rzeczywiście poducha jest droga jak cholera w porównaniu do mk5 ale wygląd jej jest baja :pepsi:

Dobierze ktoś mi poduchę to tego, bo muszę rekonesans $$$ zrobić :laugh:
Tak dla potwierdzenia i mojego spokoju, bo przy takiej kasie nie chciałbym trzelić sobie w kolano, rozumiem taka kiera, poducha do niej klik na swoje miejsce i wszystko chodzi i pasuje :blush: :blush: :blush:
Obrazek
#254954
morfeusz747 pisze:Skórzana bez multi mi wystarczy. No i rzeczywiście poducha jest droga jak cholera w porównaniu do mk5 ale wygląd jej jest baja :pepsi:
Ale poduszkę z 4-ramiennej zaślepki można przecież przełożyć do 3-ramiennej puchy, koszt klkudziesięciu złotych

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
JaworVw pisze:
Mettenoos pisze:
JaworVw pisze:
U mnie było tak fabrycznie. Czarna kiera z czarna poducha i wnętrze w antracyt.k
Pewny jesteś że fabryczny? Jaki masz rok modelowy?
2008
Później z ciekawości sprawdze w etka
#254956
Mettenoos pisze:
morfeusz747 pisze:Skórzana bez multi mi wystarczy. No i rzeczywiście poducha jest droga jak cholera w porównaniu do mk5 ale wygląd jej jest baja :pepsi:
Ale poduszkę z 4-ramiennej zaślepki można przecież przełożyć do 3-ramiennej puchy, koszt klkudziesięciu złotych
Zębów mi nie wybije przy tym zabiegu? :-P do poduchy od mk6 też podejdzie?
Ostatnio zmieniony 22 lip 2017, 22:40 przez morfeusz747, łącznie zmieniany 1 raz.
#254957
Mettenoos pisze:
morfeusz747 pisze:Skórzana bez multi mi wystarczy. No i rzeczywiście poducha jest droga jak cholera w porównaniu do mk5 ale wygląd jej jest baja :pepsi:
Ale poduszkę z 4-ramiennej zaślepki można przecież przełożyć do 3-ramiennej puchy, koszt klkudziesięciu złotych

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
JaworVw pisze:
Mettenoos pisze: Pewny jesteś że fabryczny? Jaki masz rok modelowy?
2008
Później z ciekawości sprawdze w etka
Kupiony od Niemca który pracuje z moim tata od 7 lat. Wątpię żeby przed moim tata coś ukrywał co do tego auta, ale może się mylę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#256350
DawdGolf pisze:Panowie gdzie można dostać zaślepkę do kiery 3 ramiennej? widziałem tu wpisy ,że mozna ją kuoić rzekomo za kilkadzięsiąt złotych a na allegro najniższa cena to 100 zł a są i po 150 zł....
Tylko uważaj na zaślepki/atrapy, nie otworzy ci się jak będzie potrzeba
By DawdGolf -  30 sie 2017, 20:32
 dolnośląskie
#256389
Mettenoos pisze:
DawdGolf pisze:Panowie gdzie można dostać zaślepkę do kiery 3 ramiennej? widziałem tu wpisy ,że mozna ją kuoić rzekomo za kilkadzięsiąt złotych a na allegro najniższa cena to 100 zł a są i po 150 zł....
Tylko uważaj na zaślepki/atrapy, nie otworzy ci się jak będzie potrzeba
Właśnie zauważyłem na allegro jedna osoba sprzedaje i wydaję mi się ,że może to być jakaś "lewizna" pod tym względem ,że może być zamontowana na sztukę tj aby było...
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11