Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
#219207
Gomul89 pisze:Sprawdzał ktoś różnicę w wyglądzie, pomiędzy oryginalną zaślepką po wymontowaniu poduszki, a taką zaślepką z allegro. Żeby się nie okazało, że tak poduszka zamiast pomóc, to zmasakruje twarz... :sad:
Dexter23pl pisze:te tanie są z plastiku i są twarde, do nich nie można wkładać poduszki.
Leci jak z moździerza, setki ostrych odłamków plastiku, prosto w twarz, 300km/h lub wyrwie całość i poleci 300km/h w twarz cały plastik. Jedno czy drugie to śmierć na 100% pewna.
#245938
Wykopie trochę temat, zabieram się za zmianę na kierownicę trójramienna z multifunkcją. Kupiłem w dość dobrej cenie cała kierownicę z poduszką itp. Ale nurtuje mnie jedno pytanie bo kierownica niby była zamontowana w piątce ale poduszką chyba jest z passata..Czy poduszką z numerami 1K0 880 201 CB 1QB będzie pasować?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
#250644
Mettenoos pisze:Z tego co pamiętam to tam nie ma regulacji. Poka zdjecie, u mnie chyba też delikatnie była do jednej strony, może to kwestia dociśnięcia i osadzenia tych blaszek
na zdjęciu które mam, nie widać. Ogólnie z prawej strony jest około 3mm a z lewej ociera o przyciski. Z dołem jest podobnie, też ociera o ten czarny element i jest delikatnie jakby wyciśnięty. Przełożyć ze starej poduchy sprężyny?
https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?p=250146#p250146
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11